prom movies - Filmlerden ilham alabileceğiniz en iyi 10 abiye

1 1347 - Filmlerden ilham alabileceğiniz en iyi 10 abiye

She’s All That filminde Laney Boggs'un giydiği bu mini siyah elbise, sade ve seksi. Gardrobun kurtarıcılarından sayılan mini siyah elbisenin bugünkü uyarlaması Bcbg'den.

2 1192 - Filmlerden ilham alabileceğiniz en iyi 10 abiye

Pretty in Pink filminde Andie Walsh'un giydiği puantiyeli, boyunlu, pastel pembe elbiseye karşılık River Island'ın mini ve boyunlu elbisesini seçtik.

3 1139 - Filmlerden ilham alabileceğiniz en iyi 10 abiye

10 Things I Hate About You filminde Kat Stratford’un uzun ve saten elbisesi elegant ve özel günler için harika bir tercih. Bizim bu yıla uyarladığımız elbise ise Monaco'dan.

4 1092 - Filmlerden ilham alabileceğiniz en iyi 10 abiye

Twilight'ın yıldızı Kristen Stewart'ın Bella Swan karakteri tüm gençleri converse giymeye özendirdi. Bella Swan mezuniyet balosuna şifon, kat kat parlament mavisi elbise ve converselerle katılmıştı. Bugüne uyarladığımız elbise ise Adrianna Papell'den.

5 1038 - Filmlerden ilham alabileceğiniz en iyi 10 abiye

Carrie'nin filmde giydiği elbise bu yıl one çıkan 'pijama trendi'ni hatırlatıyor. Geceliğe benzeyen uzun saten ve uçuk pembe elbise son derece zarif ve sevimli. Bizim günümüz için seçtiğimiz ise Pink Memories'den.

6 984 - Filmlerden ilham alabileceğiniz en iyi 10 abiye

Mukemmel müzikal Grease'te Sandy'nin üzerindeki pastel sarı elbise tam da 50'leri yansıtıyor. Bizim günümüze uyarladığımız elbise ise Zara'dan.

7 887 - Filmlerden ilham alabileceğiniz en iyi 10 abiye

Buffy the Vampire Slayer filminde Buffy'nin gelinliği gozalici. Biz bu elbiseyi günümüze mini beyaz elbise olarak yansıttık. Beyaz elbise Vivienne Westwood'un tasarımı.

8 792 - Filmlerden ilham alabileceğiniz en iyi 10 abiye

Romy and Michele’s High School Reunion'da Romy and Michele'nın seçtiği siyah elbiselerde hem dantel kullanılmış, hem de etek kısımları kabartılmış. 2012'de dantel ön planda, ancak sade kullanıldığında göze hoş görünüyor. Zaten kendi başına oldukça dikkat çekici. Bizim sizin için seçtiğimiz siyah dantel elbise Whistles'ten.

9 716 - Filmlerden ilham alabileceğiniz en iyi 10 abiye

Never Been Kissed'te Drem Barrymore'un canlandırdığı Josie Geller'ın kıyafeti, geleneksel, motifli ve vintage havasında. Bu yıl oldukça popüler olan vintage tarzını sevenlerdenseniz sizin için seçtiğimiz kıyafet Sue Wong'un koleksiyonundan.

10 630 - Filmlerden ilham alabileceğiniz en iyi 10 abiye

Harry Potter'da Hermione(Emma Watson)'nın şifon kıyafeti ve romantik topuzu, sade ve zarif. Bizim bugune uyarladığımız kıyafet ise JS Collections'dan.