Kadınların birçoğu şapkayı halen yalnızca soğuktan korunmak için takıyor. Ancak, bu sezon şapkalar yalnızca koruyucu bir araç olmaktan fazlasına, şıklığınızı tamamlayan değerli bir aksesuara dönüşüyor.

İşte bu sezonun en gözde şapka trendleri…

32867 - Şapkalarda Son Trendler Neler?
Kürk şapkalar
Tahmin ettiğiniz gibi kış sezonunda en gösterişli şapkalar tabii ki kürkler.Çantalar da olduğu gibi şapkalarda da, gerçek ya da imitasyon, kürklerin ne kadar lüks ve şık durduğu inkar edilemez.

Yeni sezonda kürk şapkalar karşımıza farklı renklerle çıkıyor. Koyu ve natürel tonlar ya da parlak ve eksantrik renkler dikkat çekiyor. Ayrıca şapkalar, Marc Jacobs'un koleksiyonundaki gibi kocaman ya da Temperley London'ınki gibi daha elegan Rus stilinde, farklı şekillerde karşımıza çıkıyor.

32868 - Şapkalarda Son Trendler Neler?
Kürk şapka nasıl kullanılır?
Kürk şapka giymek için illa Antartika'ya gitmeniz gerekmiyor. Deri pantalonlarla, kadife eteklerle hatta jeanlerle bile giyebilirsiniz. İlham almak için Issa'Nın veya Rachel Zoe'nin koleksiyonuna bir göz atabilirsiniz.

32870 - Şapkalarda Son Trendler Neler?
Kloş şapkalar
Son derece feminen olan kloş şapkalar, 1920'lerden günümüze zerafet ve sofistike bir dokunuş taşıyor.

32871 - Şapkalarda Son Trendler Neler?
Kloş şapkalar nasıl kullanılır?
Kadınsı bir kıyafet, döpyes veya şık bir trençkotla kombinleyebilirsiniz. Deri eldivenler ve klasik uzun çizmeler de kloş şapkalarla uyum içerisinde olacaktır.

32872 - Şapkalarda Son Trendler Neler?
Kovboy şapkaları
Kovboy çizmeler sevilse de, kovboy stilinin moda düşkünleri arasında pek popüler olduğun u söyleyemeyiz. Buna rağmen, bu sezon kovboy şapkaları, moda dünyasında önemli bir rol oynayacak.

32873 - Şapkalarda Son Trendler Neler?
Kovboy şapkaları nasıl kullanılır?
Kovboy şapkaları deri eldivenler ve kesik ceketlerle, bol fermuarlı kıyafetlerle giyebilirisniz. Tabii iş yerine giderken bunları giymeyi düşünmeyin, ancak bir müzik festivalinde size renkli bir hava katabilir.

32874 - Şapkalarda Son Trendler Neler?
Fötr şapkalar
Fötr şapkalar şüphesiz ki icat edilmiş en çok değişime uğrayan şapkalardır. İlk önceleri 19. yüzyılda erkek için tasarlanan bu şapkalar, artık hem kadın hem erkekler tarafından birçok şekilde kombinlenebiliyor.

32875 - Şapkalarda Son Trendler Neler?
Fötr şapkalar nasıl kullanılır?
Neredeyse her kıyafetle güzel görünen fötr şapkalar baskılı elbiselerle kullanıldığında feminen görünüm kazandırırken, pantolon ve gömlekle kombinlediğinizde daha erkeksi bir görünüm katıyor.