Marni 2012 Sonbahar takı koleksiyonu için hazırladığı tasarımlarıyla bizi geçmiş yılların altın çağına 60'lara doğru bir yolculuğa çıkarıyor.

cx1l7 - Marni 2012 Sonbahar Takı Koleksiyonu
Her sezon olduğu gibi çarpıcı koleksiyonlarıyla karşımıza çıkan Consuelo Castiglioni, modanın en sesli tasarımlarını sunmaya devam ediyor. Mimariden ve çizgilerin baş döndürücü yönlerinden ilham alan tasarımcı, giyim koleksiyonunda olduğu kadar aksesuarlarına da kürkü kullanıyor. Bir prensesin aksesuar sandığını açıyormuşuz hissini uyandıran koleksiyon, bizi büyülü kristallerin dünyasına davet ediyor.

cx1mu - Marni 2012 Sonbahar Takı Koleksiyonu
Aksesuarların, giysilerdeki görsel etkisiyi arttırmasındaki büyük yeteneğini kimse inkar edemez. Özellikle de Marni'nin aksesuarları, bu görevi fazlasıyla yerine getirip giysinin önüne geçebiliyor. Zengin renk skalasının kullanıldığı ve çarpıcı taşların seçildiği aksesuarlar, giysilerin neşesi olmaya hazırlanıyor. Özgün tasarımların yer aldığı Marni 2012 bijuteri koleksiyonunda, kolyelerin yanı sıra lüks ayrıntılarla dolu kürk yakalar oldukça dikkat çekiyor. Muhteşem renk seçenekleriyle hazırlanan kürk yakalar, çiçeklerlerle ve boncuklarla süsleniyor.

cx1m4 - Marni 2012 Sonbahar Takı Koleksiyonu
Benzersiz mücevher modellerine hayran olduğumuz koleksiyon, metal elementlerin de birleşimiyle modern bir görünüm kazanıyor. Feminenliğin vurgulandığı ve sofistike detayların hissedildiği tasarımlar, retro şıklığın tamamlayıcıları oluyor.