Moda herkesin her sorununu elbette düşünüyor! Minyon bir fizik çoğu zaman -erkeklere karşı- çekici bir avantaj olsa da bacak boyunuzu uzun gösterebileceğiniz öneriler de mevcut!

Tek tip renkler

Bu sizi hem daha ince, hem de daha zayıf gösterir.

Uzun elbise ve etekler

Trendler sizin yanınızda! Ayak bileğine kadar inen etek ve elbise modellerini tercih edebilir, bunları kısa ceketlerle kombinleyebilirsiniz.

Robadan elbiseler

Dar bir göğüs kesiminden sonra eteği düz bir şekilde aşağı inen elbiseler özellikle gece organizasyonları için çarpıcı bir tercih olacak. Topuklu ayakkabılarla da bacak larınızı hem daha ince, hem de daha uzun gösterebilirsiniz. Tadını çıkarın!

Çok katlı elbiseler tercih etmeyin.

Yüksek bel

İşte trend dostu bir öneri daha… Yüksek bel etek ve pantolonları gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz. Üstünüz için açık, altınız için koyu tonlar giyin.
Çizgiler

Yatay çizgili, değil dik çizgili kıyafetleri tercih etmeyin.
36111d1355050577 bacak boyuna moda destegi 1058 - Bacak Boyuna Moda Desteği
Kemerler


Bel kısmına takacağınız bir kemerle bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu Kim Kardashian'ın da taktiklerinden bir tanesi!

Topuklu ayakkabılar

İşte garantili bir uzun görünme sırrı! Eğer minilerden hoşalnmıyorsanız tıpkı Donna Karan gibi diz altında kalem bir eteği topuklu ayakkabılarla kombinleyerek ince, uzun ve zarif bir görünüm yakalayabilirsiniz.