2013 ilkbahar sezonu üzerimizde olacaklardan bahsettik şimdi sıra çantalarda. Kadınların en önemli aksesuarları çantalar 2013 ilkbaharında küçük kalıplardan, bavul çantalara desenlerden baskılara kadar bizimleler.

35736 - 2013 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri
Minik Çantalar
Minicik çantalar ilkbaharın büyük trendlerinden. Farklı boyutlardaki ve modellerdeki bu çantalar çapraz kullanımlarla veya el çantası olarak karşımıza çıkacak. Anlayacağınız klasik küçük çanta kalıpları renklere bürünüyor.

35737 - 2013 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri
Büyük el çantaları
Büyük el çantaları günlük kullanımlar için harika birer seçim. İlkbaharın iç açan renkleriyle Prada, Mulberry gibi dünya markalarının en tercih edilen modellerinden olacak gibi.


35738 - 2013 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri
Cüzdanlar
Cüzdanlar, yüzük çantaları bu sezon oldukça elegan. Jason Wu, Elimio Pucci markalarının koleksiyonlarındaki en değerli parçalar bunlar.

35741 - 2013 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri
Çantalar rengarenk
Geometrik kesimlerde oversize olarak da görebileceğiz bu el çantalarını. Kimi zaman metal detaylar hakim olacak, doreler de vazgeçilmezlerden. Zımbalara bayılanlara müjde, bu bahar onlar yine bizimle birlikte.


35740 - 2013 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri
sırt çantaları
Hermes, Versus, DKNY gibi markalar koleksiyonlarındaki her renge ait bir çanta yapmışlar. Sert, kalın derilerin kullandıldığı spor ve lüks çantalar bunlar.

35742 - 2013 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri
Yılan derisi çantalar
Gucci, Giorgio Armani ve Ferre gibi moda evleri koleksiyonlarına 'yılan derisi' parçalar eklemeyi ihmal etmemiş.


35743 - 2013 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri
Baskılar
2013 ilkbaharında kıyafetlerinizdeki baskıları çantalarda görmek mümkün. Yaprak desenleri, çizgiler, noktalar çantalarınızda birleşecek.

35744 - 2013 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri
Digital baskılar
Alexander McQueen, Mulberry ve Ralph Lauren'in deri çantalarının perfore, delik ve kabartma detayları digital baskılarla elde edilmiş özgün çizgiler.


35747 - 2013 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri
Torba çantalar
Bu çantalar çok kullanışlı. Aynı zamanda da gelecek sezonun en büyük trendlerinden. Akıllara gelmeyecek farklı modeller de var bu sezon. Yuvarlak ve kare tabanlı çantalar içinden büzülen torba görüntüleriyle rahatına düşkün kadınların tercihi.

35746 - 2013 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri
Original tasarımlar
Tory Burch, Acne, Chanel hulahopun minimalize edilmiş versiyonundan telefon kalbosundan yapılan saplara kadar ilginç tasarımlar baharın favorisi.


35748 - 2013 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri
Nostalji hakim
Evet 'eskiler' bir şekilde içimizde, üzerimizde aksesuarlarımızda. Nostaljiyi seviyoruz. Bu kez Balenciaga, Giorgio Armani'nin mimari bir estetiği söz konusu. Yuvarlak, oval ve dikdörtgen kalıpların sadece gece çantalarında değil günlük çantalarda da göreceğimz modeller bunlar.

35749 - 2013 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri
Gece çantaları
Gece tercihlerinde ise kimi zaman parfüm şişesine bürünmüş kimi zamansa küre formunda çivili ve büzgülü tüylü çantalar gecelerin bir numarası.


35750 - 2013 İlkbahar/Yaz Çanta Trendleri
Transparan çantalar
'Transparanlık' çantalarda da hakim olacak. Valentino, Stella McCartney'nin cam gibi berrak tasarımlarıyla herşey sergileniyor. Saydamlık rengarenk olarak da karşınızda, deri sap detayları gold kilit aksesuarlarıyla gözler ellerinizde olacak gibi.