Kadınların çok sevdiği baskılı blazer ceket trendini, dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarından seçtiğimiz modellerle inceliyoruz.

Havalar buz gibi olsa da kadınların son moda kıyafetlerden vazgeçtiği nerede görülmüş? Baskılı blazer ceketler geride kaldı diyenler, bu habere dikkat etsin. Kadın ve moda söz konusu olduğunda havanın soğukluğu vız gelir. Hollywood ünlülerinin de tercihi bu baskılı ceketlerden yana!

37517 - Baskılı Blazer Ceket Modelleri
Acne
Baskılı ceketlerden korkmayın. Öyle renkler ve öyle baskılar var ki, sizi dümdüz giyinmişsiniz gibi göstermeye yetiyor. Acne'nin krem üzerine yeşil dolar motifleri bizi cezp etti diyebiliriz.

Canvas pantolonlarla hoş kombinler oluşturabilirsiniz.

37518 - Baskılı Blazer Ceket Modelleri
Just Cavalli
Çicek desenlerini pantolon, etek ve elbiselerde çokça gördük. Peki ya ceketinizde bu desenleri taşımaya ne dersiniz? Tutkunun çiçeklerle yansıtıldığı ceketler şehir şıklığı için ideal bir parça.

37519 - Baskılı Blazer Ceket Modelleri
3.1. Philip Lim
Çicek baskılar kıyafetleri hep daha kibar, daha tatlı gösterecek değil ya! Evet, bize şimdiye kadar böyle öğretildi fakat artık fikriniz değişmeli diyoruz.

Motorcu ceketleri de baskılarla süsleniyor artık, tatlı sert bir görünümse doğru renkler ve doğru baskılar kullanılarak sağlanıyor.

Fermuarlarla ve peplum efekleriyle stil sahibi bir ceket karşınızda.

37520 - Baskılı Blazer Ceket Modelleri
Isabel Marant
Jakarın alasının trend olduğu bir sezon. İsabel Marant da zarif kumaşları harika kalıplarla bir araya getiriyor, ortaya da böyle şık bir parça çıkıyor.

Üstelik bunları takım olarak sunuyor.

37521 - Baskılı Blazer Ceket Modelleri
Sonia Rykiel
Modern ve şehirli kadının gardırobunda bulunması gereken bir parça daha. Omuzları geniş kalıplı krem blazer ceketin desenleri çok orijinal.

Ofis kombinlerinde klasik parçaları modernize etmeyi sevenlere bu parça önerimiz.

37522 - Baskılı Blazer Ceket Modelleri
Stella McCartney
Leopar baskılar kadınları vahşi ve feminen gösteren parçalar. Leopar ceketler bizim de favorimiz.