Kalın kaşlar malumunuz son senelerde çok revaçta,geçen günlerde işlediğim Konu,Kaş Olunca konusundan sonra bir çok soru aldım kaşlar üzerine o yüzden bugun ki yazımda biraz daha bahsetmek istiyorum.Kalın ve koyu kaşlar denilince aklıma ilk gelen isim Audrey Hepburn oluyor,daha sonra Türkiye’de bu modada ilham olan Ece Sükan. Heryerde kalın kaşlar görülmeye başlanınca ,kaş ektirme ve dövme yaptırmanın yanı sıra kaş boyatma operasyonları başladı.Bence kendiminde kullandığı gibi orta kalınlıkta naturel rengi olan(yani saç renginizle sırıtmayacak zıt durmayacak tonlarda kaş rengi) hoş duruyor. Kaşlarınızı kalınlaştırmak ve koyulaştırmak için bir çok kozmetik çözüm var,kaş kalemi,kaş rimeli gibi böyle bir çözüm arıyorsanız siyah değil de kahverengi olsun seçiminiz.Eğer kaşlarinizi doğal yollarla gürleşmesini istiyorsanız sarımsak ve badem yağı veya bu tarz ürünler yardımcı olacaktır.

Audrey Hepburn02 - Kalın,Koyu Kaşlar
Ve benim kaşlarım,saç rengimin sarı olması nedeniyle kaşlarım doğal renklerinde değiller,saçlar sarıyla koyu olan kaşları yumuşatmak gerekir aksi halde hoş bir görünüm oluşmuyor.
Ben düz kaş seviyorum zaten kendi doğal alınmamış kaşlarımda düzdür ben toplatıyorum gibi birşey.
Eskiden kavisli kaş modası varken hepimiz o modanın esiriydik keşke yaptırmasaydım dediğim bir kaş modeli,yüz ifadesini olduğundan daha sert bir hale getiren ve yaşı daha da ilerdeymiş gösterme gibi bir problemi var.

ece sukan - Kalın,Koyu Kaşlarimport image 83460554 d - Kalın,Koyu Kaşlar

import image 88024795 d - Kalın,Koyu Kaşlar6166574188 0a3060d285 m - Kalın,Koyu Kaşlar