Yazın sıcaktan metal ve altın aksesuarları bir kenara bırakıp rengarenk bileklikler takmayı tercih ederiz.

İşte o günler yaklaşırken 2013 yaz bileklik modelleri de belli oldu. Okyanus mavisi, neon sarı, morun en canlı hali, beyazın duruluğu yine bizimle olacak. Peki ama nasıl?

Sizi hafifletecek ve capcanlı hissettirecek rengarenk bileklik modellerini seçtik 2013 yaz bileklik trendlerinden. İşte ilk 6'lı!!

40362 - 2013 Yaz Bileklik Modelleri
Mavi boncuklar
Sahillerde mavi ışıltıyı yaşamak isteyenler, mavi boncuklu bileziklerden bileklik yapabilirler. Farklı renklerle bir arada kullanmak ve zengin bir görünüm sunmak da önemli. Gold detaylar altınkumlu sahiller için önerimiz.

40363 - 2013 Yaz Bileklik Modelleri
Örgü bileklikler
Örgü bileklik trendi bu yaz yine var. İki sıra örgü bilekliği yapıp ucundan bir figürle hareketlendirebilirsiniz. Kalın bileklikleri sevmeyenler için bu bileklik ideal.

40364 - 2013 Yaz Bileklik Modelleri
İnci görünümlü bileklikler
Üçlemek bu yazın modası. Üç ince bilekliğiniz tüm yaz size yeter. Minik boncuklardan sade ve şık bir bilekliğin yanında. İpli ortadan figürlü bir bileklik ve üst kısmı boncuklu ip bir bileklikle üçlü kullanımı tamamlayabilrisiniz.

40365 - 2013 Yaz Bileklik Modelleri
Figürlü bileklikler
Kimi de rengarenk ipler ve figürleri sever. Onlar için eğlenceli ve duygulu motifler yine var.

40366 - 2013 Yaz Bileklik Modelleri
Geometrik bileklikler
Geometrik şekiller bilekleri süslüyor bu yaz. Farklı takıları sevenler geometrik şekillerle canlı renkleri birleştirip enerjisi yüksek bir yaz geçirecek.

40367 - 2013 Yaz Bileklik Modelleri
Boru bilezikler
Bileklerini bileziklerle doldurmayı sevenlere harika bir öneri. 2013 yaz sezonu rengarenk ve bir örnek de geçebilir. Boru bilezikler hem derilerde hem de daha ince versiyonlarıyla iplerde zarif duran modeller. Bizim de favorimiz!