2013 yazına damga vuran trend braletler nasıl kombinlenir?

Geniş sütyen versiyonları, straplezler diğer adıyla sütyen büstiyerler 2013 yazının en popüleri.

Rihanna'dan Miley Cyrus stil sahibi ünlüler birbirinden farklı tasarımları giyiyor. Sokak stili veya gece daveti fark etmez bu trend heryerde! Bakalım ünlüler bu trendi nasıl kombinliyor!

42424 - Braletler Nasıl Kombinlenir?
Miley Cyrus
Cyrus kilo verdikten sonra rahatlıkla dolar motifleriyle kaplı bralet ve yüksek bel etek takımını giyerek sokaklarda geziyor. Braletleri nasıl giyeceğiniz konusunda fikriniz yoksa böyle bir takım yapmanızı öneririz.

42425 - Braletler Nasıl Kombinlenir?
Emily Whickersham
Sarışın oyuncu 50'li yılların yeniden yorumlanmış kombiniyle bir davete katılıyor. Kol detaylı siyah braletini yüksek bel şortuyla tamamlıyor.

42426 - Braletler Nasıl Kombinlenir?
Rihanna
Barbadoslu şarkıcı beyaz kesik detaylı büstiyerini derş kalem etekle kombinliyor ve zincir detaylarıyla stilini tamamlıyor.

42427 - Braletler Nasıl Kombinlenir?
Lady Gaga
Dantelli sütyeni ve yüksek bel eteğiyle sokağa çıkan Gaga'dan sıradan bir kombin zaten beklemiyorduk. Siz de bu kadar cesursanız, denemekte fayda var!

42428 - Braletler Nasıl Kombinlenir?
Rosie Huntington-Whitely
Victoria's Secret modeli bu modayı tam anlamıyla harika kullanıyor. Büstiyerler duru bir stil için birebir. Bel kısmı kesik detaylı uzun beyaz etekği beyaz büstiyerle tamamlamak harika bir seçim.

42429 - Braletler Nasıl Kombinlenir?
Renee Bargh
2013 desen trendini yansıtan braletler de var. Özel gecelerde etek veya şortlarla takım olarak giyebileceğiniz parçalar oldukça başarılı.