Saç bandı modelleri ile farklı stiller yaratıyoruz!

42682 - Bugün Saç Bandımı Nasıl Taksam?
Saçlarımıza ne yapacağımızı bilemediğimiz günlerin kurtarıcısı saç bantları, biliyoruz ki birçoğumuz için vazgeçilmez...

Peki ya bu bantları nasıl kullanıyoruz? Öylece takıp çıkıyor muyuz?

Elbette pek çok farklı model yaratabiliriz! İşte sizin için seçtiğimiz 5 farklı model…

42683 - Bugün Saç Bandımı Nasıl Taksam?
Topuzlar
Vakti olmayan ve dağınık saçlarla rahat çalışamayan kadınların en sık tercih ettiği topuzları, sıradan ve özensiz görüntüsünden sıyırmanın en kolay yolu bir saç bandıyla süslemek…

Sımsıkı bir topuz yerine salaş topuzlar, saç bantlarıyla daha uyum içerisinde.. Şıklığı korumak için fazla geniş olmayan, tüm saçınızı kaplamayacak bir saç bandını tercih etmenizi öneririz.

42684 - Bugün Saç Bandımı Nasıl Taksam?
Bohem dalgalar
Özgürlükle özdeşleşmiş bohem stilde saçları da özgür bırakıyoruz. Maşa ya da düzleştiriciyle geniş dalgalar yaratıp, saçlarınızı ortadan ayırmanız yeterli… Son olarak ince bir bandı alnınıza gelecek şekilde takarak görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

42685 - Bugün Saç Bandımı Nasıl Taksam?
Hacimler
1960’lardan ilham alınan bu model, asaleti yansıtıyor. Tüm saçları geriye tarayıp, bandınızı takın ve bantın geride kalan kısmını hafifçe kabartın.

42686 - Bugün Saç Bandımı Nasıl Taksam?
Perçemler
Saç bantlarını her zaman saçı toplamak için değil, bazen yalnızca şıklık katmak için kullanabiliriz. Böyle durumlarda, saç modelini hiç bozmadan perçemlerin gerisinden saç bandını oturtturmak yeterli olacaktır.

23972 - Bugün Saç Bandımı Nasıl Taksam?
Retro esintiler
Saç bantları bu kadar modayken ve retro esintiler etkisini devam ettiriken, bize de ikisini birleştirmek düşer. Bir eşarpla tepeden bir düğüm oluşturarak ya da belki bir fiyonk yaparak kendi bandınızı yaratabilirsiniz.