2013 pre-fall koleskiyonlarında dikkat çeken bembeyaz bir trend var.

2013 pre-fall koleksiyonunda gözler beyaz çizmelere dikiliyor. Beyaz çizmeler topuklu, düz ve kısa versiyonlarıyla kullanılıyor. Kış beyazı kıyafetlerde olduğu kadar bu sezon ayakkabı ve çanta modellerinde de kendini gösteriyor.

Beyaz çizmeler nasıl kombinlenecek peki? Valentino, Calvin Klein, Kenzo gibi markalar bu aksesuarları kullanırken nasıl bir çizgi çiziyor bakalım!

42699 - 2013 Sonbahar Beyaz Çizme Modası
J.W. Anderson
Resort koleksiyonlarında sunulan kadın profili her zaman zeki, özel ve göze çarpandır. Sonbaharda fırfırlı çizme modelleri, kar beyazı renginde ve oldukça sevimli.

42702 - 2013 Sonbahar Beyaz Çizme Modası
Calvin Klein
Koleksiyonu minimalist bir sanat olarak değerlendiren marka, karamelle zarif bir bütünlük sağlayan beyaz rugan çizmeler. Lüks ve klasik çizgisini koruyor.

42703 - 2013 Sonbahar Beyaz Çizme Modası
Kenzo
1970'lerin silüetlerini modernize ederek sunan marka, ayakkabılarda renk bloklarına odaklanıyor. Kalın topuklu beyaz ankle botlar, siyah burunlarıyla kontrast yaratıyor.

42704 - 2013 Sonbahar Beyaz Çizme Modası
Valentino
70'lerin disiplinli görüntüsünü tasarımlarına yansıtan marka, tek renk kullanımın üstünlüğüne, futuristik ve elegan silüetlere ışık tutuyor. Feminenlikten uzak olsada asil renkli beyaz çizmelere koleksiyonunda yer veriyor.

42707 - 2013 Sonbahar Beyaz Çizme Modası
Beyaz çizmeler nasıl giyilir?
Tunikler, elbiseler veya şortlarla rahatlıkla kombinlenebilen beyaz çizmeler içten topuklu modelleriyle tercih ediliyor. Beyaz portföy çantalarla, canlı ve klasik renklerle birleştirilebilir.

42708 - 2013 Sonbahar Beyaz Çizme Modası
Ofis stili için dantel elbise ve eteklerle kovboy çizmelerini deneyebilirsiniz. Üstelik bu çizmeler beyaz olursa daha zarif sizinle.