Kadınların vazgeçilmezi aksesuarlar her sene modaya uygun olarak yenilense de, klasik belli parçaların dışına pek çıkılmıyor. Oysa, büyük gösterişli kolye ve yüzükleri taşıyabilen cesur kadınlar hepimizi içten içe imrendiriyor…

Yeni aksesuar trendlerini ilk defa duyuyor ya da garip göründüklerini düşünüyor olabilirsiniz ama bunlardan birer tane edinmek için elinizi çabuk tutmanızda fayda var! Yakında herkesin üstünde bu yeni aksesuarları görebilirsiniz!

43583 - Öğrenmeniz Gereken 6 Yeni Aksesuar!
Manşet Küpeler
Bu yılın en popüler aksesuarı manşet küpeler diyebiliriz. Kulak kepçesine takılan bu küpelerin birçok modeli var! Taşlı, sallantılı, asi küpelere bayılacaksınız.

Cara Delevingne küpesini saçlarını topuz yaparak kullanmış ve biz bu görüntüsüne bayıldık!

43584 - Öğrenmeniz Gereken 6 Yeni Aksesuar!
Eklem yüzükleri
Bu yüzüklerin normal yüzüklerden farkı parmağınızın dibine değil, eklem yerinin üstündeki kısıma takılıyor olması. Normal yüzüklerden daha küçük boyutlu bu takılara bayılacaksınız.

Bu yüzükleri alırken parmak numaranızı belirlemek için normalde kullandığınız yüzük numarasını ikiye bölün, yüzüğünüz tam parmağınıza göre olacaktır.

43585 - Öğrenmeniz Gereken 6 Yeni Aksesuar!
El mücevheri
Bizim çok alışık olduğumuz bir takı el mücevheri. Fakat bu takılar eskiden daha otantik ve oryantal bir havaya sahipken artık daha modern ve minimalist tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor.

43586 - Öğrenmeniz Gereken 6 Yeni Aksesuar!
İki parmak yüzükleri
Birkaç yıl önce sadece rapçilerin elinde gördüğümüz parlak taşlı yüzükleri Kylie Minogue parmağına taktığından beri takı tasarımcılarının gözdesi.

İki parmak yüzüklerin size uygun bir modeli mutlaka vardır! Ayrıca bu yüzüklerin rahatsız olduğunu düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz!

43587 - Öğrenmeniz Gereken 6 Yeni Aksesuar!
Halhal
Halhallar tabiiki yeni bir takı modeli değil. Ancak yeni yorumlanan halhal bizi gerçekten kendine hayran bıraktı. İsteğiniz her türlü ayakkabiyla kombinleyebileceğiniz halhallar gerçekten son derece seksi. Bizim tercihimiz yüksek topuklu ayakkabı ve halhal kombini!

43588 - Öğrenmeniz Gereken 6 Yeni Aksesuar!
Topuk zinciri
Eğer her gun aynı ayakkabıları giymekten bıktıysanız işte size süper bir çözüm! Topuk zincirleriyle ayakkabılarınızın havası anında değişecek! Bu zincirleri botlarınıza da takabilirsiniz.

Topuk zincirlerini şimdilik mağazalarda bulmak biraz zor olsa da internetten sipariş vermeyi deneyebilirsiniz.