Kirpikleri daha uzun göstermenin 5 yolu!

Kirpiklerimi uzun göstermek istiyorum diyorsanız size yardımcı olacak bir yazıyı paylaşıyorum.

Doğal yöntemler ile çok kolay bir şekilde kısa kirpiklerinizi uzun gösterebilirsiniz.

Bir kadının en çekici özelliği gözleridir. Peki onların daha güzel görünmesini nasıl sağlayacaksınız? Kirpikleriniz burada önemli bir rol oynamaktadır. Doğal ve uzun kirpikler gözlerinizin güzel görünmesini sağlayacaktır.

Kirpiklerinizi daha uzun göstermenin pek çok yolu var. İşte daha uzun kirpikler için yapmanız gerekenler.

Doğal yağlar

Kirpiklerinize uygulayacağınız doğal yağlar, daha uzun görünmesine yardımcı olacaktır. Badem yağı gibi doğal yağlar kirpikler üzerinde uygulanabilir. İyi sonuçlar almak için badem yağını gece kirpiklerinize uygulamayı deneyebilir ve etkisini bir ay içinde görebilirsiniz.

Diyet programı

Protein açısından zengin bir diyet programı kirpiklerinizin daha uzun görünmesini ve uzamasını sağlayacaktır. Omega -3 yağ asitleri ve B5 vitamini açısından zengin gıdalar tüketin.

Doğal vazelin

Uyumadan önce kirpiklerinize doğal vazelin uygulayın. 10-15 dakikalık düzenli olarak uygulayacağınız vazelin, kirpiklerinizde iyi sonuçlar verecektir.

Rimel

Rimel kullanarak kirpiklerinizin daha uzun ve kalın görünmesini sağlayabilirsiniz. Pek çok kadın kirpiklerin daha uzun görünmesi için kirpik maşaları da kullanır.

Takma kirpik

Eğer mükemmel kirpiklere sahip olmak isterseniz en iyi seçeneklerden birisi takma kirpik kullanmaktır. Doğal yapıştırıcılarla kirpiklerinize uygulayabilirsiniz.