Boy kompleksi olanlara
Polaris 2006’İlkbahar/Yaz Koleksiyonu “boy komplekslerini” ortadan kaldırıyor. Çiçek desenleri, tahta topuklar, taşlı ve pırıltılı tasarımlar koleksiyonda ilk dikkat çekenler arasında yer alıyor. Modern ve çekici babetler ise yaz modasında yerini şimdiden sağlamlaştırıyor.

Uzun boylular için sıfır topuklu pırıltılı, etnik desenli terlikler hazırlayan marka, kısa boylulara ise 70’lerin “apartman” topukları ile farklı seçenekler sunuyor. 80’lerin Sabo çılgınlığı Polaris’le geri dönerken tahta tabanlı terlikler yeni bir modanın öncülüğünü yapıyor.

Terliği hayatımıza sokarak, ayaklarımıza estetik rahatlık sunan Polaris, yine iddialı ve zengin bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor. Topukta baskılar, taşlı ve ince bantlı modeller, etnik desenler ve bahar çizgilerinin yer aldığı Polaris koleksiyonunu şık çantalar tamamlıyor.

Özellikle pırıltılı, sıfır topuk kapalı terlikler şık görünümü ile gece ve gündüz kullanılabilir modeller olarak öne çıkıyor. Yüksek ince topuklar gece davetleri için vazgeçilmezler arasında yerini alırken, mantar topuklarda sezonun trend renkleri dikkat çekiyor.

Gökkuşağı renklerini ayaklarımıza yansıtan Polaris 2006’ilkbahar/Yaz koleksiyonu, terliği yeniden hayatımızın bir parçası haline getirecek gibi görünüyor. Alışveriş listenizde Polaris’de olsun..