KOM'dan uğurlu çamaşırlar...

Kom İç Giyim, yılbaşı akşamı geleneksel olarak saat 24.00'dan önce giyilen kırmızı renkte uğurlu külot ve çamaşır takımları hazırladı. Yılbaşı için hazırlanan kırmızı renkli çamaşır takımları ve külotların en büyük özelliği uğur getiriyor olması. Bu senenin modası saten ve dantelin karışımıyla hazırlanan uğurlu takımlar, kırmızı rengin tüm cazibesiyle göz dolduruyor. Oldukça cesur bir görünüm sergileyen külotlar ise seksiliği fazlasıyla ön plana çıkarıyor.

2 ayrı grupta tasarlanan uğurlu külotlar, anahtar aksesuarı ve bu yılın modası olan fiyonklarla süslenirken, sütyen külot takımında ise daha dikkat çekici olan taş aksesuarlar kullanıldı. Yılbaşı gecesinde kırmızı rengin dışında giymek isteyenler için uğurlu çamaşır takımının siyah renk seçeneği de üretildi.
Anahtar aksesuarı kullanılan g-stringler yeni bir yıl için mesaj verirken, fiyonklarla zenginleştirilen diğer grup ise, arkada birleşen ip detaylarıyla kışkırtıcı bir görünüm kazanıyor.
Kadın vücudunun arkadan gitara benzemesi sebebi ile g-string ismini alan çamaşırlar, Kom'un kışkırtıcı ve seksi tasarımlarıyla hayat buluyor.
Kom'un uğurlu külotları, özel organze kuşatman keseleri içinde yılbaşı gecesi sevdiklerine hediye vermek isteyenlerin seçenekleri arasında yer alacak. Uğurlu külotlar; Kom mağazalarında ve Kom ürünleri satan her yerde bulunabilir.
Renginden, tasarımına kadar tüm detaylarıyla farklılık gösteren Kom çamaşırları yılbaşında da farklı ve seksi olmak isteyen kadınların tercihi olacak.

Fiyat Bilgisi: String – 15.00 YTL
Sütyen: 45 YTL
Külot: 17.50 YTL