Rengarenk portatif radyolar
elekuc0012 - Rengarenk portatif radyolar

Tüm dünyada, alınabilecek en iyi masaüstü radyosu olarak lanse edilen "Model One" ve suya dayanıklı "PAL" modelleriyle Türkiye pazarına giren Tivoli Audio, Vakkorama,Esse'lerde satışa sunulmaya başladı.

Türkiye pazarına iki ay önce giren Tivoli Audio ürünleri, Vakkaroma ve esse'nin içinde bulunduğu 50'yi aşkın noktada müşterilerin beğenisine sunuluyor. Geçtiğimiz ay eski Galata köGoogle Page Rankingüsünde gerçekleştirilen Türkiye'nin ilk tasarım haftası İstanbul Design Week'te de büyük beğeni toplayan radyolar, estetik görünümleri, farklı renk seçenekleri ve teknolojik özellikleri sayesinden benzerlerinden ayrılıyor.

Müzik dünyasının efsanevi mucidi Henry Kloss ile günümüz müzik endüstrisinin öncü isimlerinden Tom De Vesto'nun kurduğu Tivoli Audio, Apple'la birlikte tasarım ve teknoloji dünyasının en heyecan verici iki markası arasından biri olarak gösteriliyor.

Kullanımı kolay, yüksek kaliteli akustik ve elektronik ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciye sunmak amacıyla kurulan firmanın zarif, sade görünümlü ürünü "Model One", şaşırtıcı ölçüde kaliteli ve gerçeğe yakın ses üreten teferruatlı bir elektronik devreye ve bunun yanında şaşırtıcı bir kullanım kolaylığına sahip.

Firmanın şarj edilebilir radyo sistemli modeli "PAL" (Portable Audio Laboratory) ise teknik özellikleri kadar, görünümü ve işlevselliğiyle dikkat çekiyor.