13 ÖLÜMCÜL OLAYI ATLATAN ADAM MİNİCİK BİR ARIYA KURBAN GİTTİ
--------------------------------------------------------------------------------


13 ölümcül kazadan sağ kurtulan Kanadalı'nın feci sonu... İçine arı girmiş kutu koladan içen genç adam, arının nefes borusunu sokması sonucu öldü. Scott Jones, yıl sonuna doğru ABD'li nişanlısıyla dünya evine girecekti. Kanada'nın Montreal kentinde mimar olarak çalışan ve yıllardır ölüme meydan okuyan Scott Jones, akıl almaz bir olay sonucunda hayatını kaybetti.

Scott Jones, yıl sonuna doğru ABD'li nişanlısıyla dünya evine girecekti. Kanada'nın Montreal kentinde mimar olarak çalışan ve yıllardır ölüme meydan okuyan Scott Jones, akıl almaz bir olay sonucunda hayatını kaybetti. 34 yaşındaki Scott, daha önce birbirinden farklı tam 13 ölümcül kaza geçirmiş ve inanılmaz bir şekilde hepsinden de sağ kurtulmayı başarmıştı. Çevresinde, başrolünde Willis'in oynadığı ve ölümsüz bir adamı canlandırdığı "Kırılmaz" (Unbreakable) filmin gerçek versiyonu olarak tanımlanan Scott'ın ölümü, üzüntü ve şaşkınlık yarattı. Şaşkınlığın nedeni ise, Scott'ın ölümünün görünmez bir kazayla gelmesiydi. Önceki gün öğlen satlerinde eve erken dönen Scott, serinlemek için bir kutu kola açtı.

NEFES BORUSU ŞİŞİNCE...
Televizyonun karşısına geçen Scott, çerezle birlikte kolasını yudumluyordu. Ancak o sırada kutunun içine giren arıyı fark etmeyen genç adam, kolasını biraz daha yudumladı. İşte o an, büyük bir acı hisseden Scott'ın birkaç dakika sonra öldüğü tahmin ediliyor. Doktorlara göre, arının iğnesinin nefes borusuna batmasıyla birlikte oluşan şişlik, Scott'ı nefessiz bıraktı ve ölümüne neden oldu.

ilginçhaber.com