Seri tavsan katili!40 tavşanın kafasını kopartan satanist katil polisi alarma geçirdi. Katili bulana 4 bin dolar ödül var...
ALMANYA’NIN Dortmund kenti çevresinde 9 ay içinde 40 tavşanın kafaları kopartılmış şekilde ölü bulunması sonrasında Alman polisi alarma geçti. Tavşanların aynı kişi tarafından öldürüldüğünü tahmin eden polis, 25-45 yaşları arasında bir satanist olduğu sanılan katilin tavşan çiftliklerini Google’dan bulduğunu tespit etti. Psikologlar, “Bugün tavşan öldüren yarın insanlara da saldırabilir” diyerek polisin bir an önce seri katili bulması gerektiğini açıkladı. Uyarı sonrasında Alman polisi seri katilin yakalanması için özel bir birim kurdu. Beş kişilik birim Dortmund civarındaki 300 tavşan çiftliğinde devriye geziyor. Hayvan hakları dernekleri ise tavşan katilinin başına 4 bin dolar ödül koydu.
ABD’nin Pennsylvania eyaletinde yaşayan Kim Taylor’un küçük bir ihmali başına büyük bela açtı


23 yaşındaki kadın Mazda marka üstü açık kırmızı arabasını evinin önündeki yamaca park ederek evine girdi. Ancak el frenini çekmeyi unuttu. Vitesten kurtulan araç önce komşusunun çitini devirdi.


Ardından da 40 kilometre hızla havuza uçtu. O sırada kadın tatilde olan komşusu Ashley Campasino olanları duyunca şoka girdi. Komşusuna telefon eden Taylor, “Evinize bir şey oldu ama hiç kimsenin canı yanmadı. Arabam önce çitinize çarptı ardından da havuzunuzun içine düştü” deyince evsahipleri duyduklarına inanamadı.

Hırsızın cesaretine bak!Hırsızlık aldı başını gidiyor. Gözü kara soyguncuların cesareti hayret uyandırdı. İlginç haber Aydın Adlliyesi'nden.Aydın Adliyesinde görev yapan ağır ceza hakiminin çantası adliyede çalındı. Alınan bilgiye göre, Aydın Adliye binası içinde 2. Ağır Ceza Hakimi odasında oturan Hakim B.K, masanın yan tarafına bıraktığı çantasının çalındığını fark edince polise ihbarda bulundu. Çantada iki cüzdan, çeşitli bankalara ait 4 adet kredi kartı, sürücü belgesi, hakime ve kızına ait kimlik kartları, görev kartı ile otomobil ve motosikletin kontak anahtarının bulunduğu öğrenildi. Polis, kamera görüntülerinden zanlı ya da zanlıların tespiti için soruşturma başlattı.Dilencinin paraları tam 91 kiloydu ve 3 günde sayılabildi...Hindistan'ın Kalküta kentinde bir banka, hesap açtırmak isteyen dilencinin getirdiği madeni paraları üç günde sayabildi. Laxmi Das adlı dilenci kadın, 91 kilogram gelen paraları, çocuk felci olduktan sonra, 40 yıldır biriktirdiğini söyledi.
16 yaşında dilenmeye başlayan Das, "Bu paraları dilenemeyeceğim günler için sakladım. Bir gün yaşlanacağımı ve hastalıklara kalacağımı biliyordum, dolayısıyla ihtiyatlı davrandım" dedi. Bankanın Müdürü de Das'ın insanları tasarruf yapmaya teşvik edebileceğini ve örnek olabileceğini belirtti. kadın,Müdür Das'ın az kazanılsa da para biriktirilebileceğini gösterdiğini söyledi.


Kesilen penis sifonda kayböldüKıskançlık krizine girdi, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisinin penisini kesti
Filipinler'de Feliciano Valderama adlı eşcinsel iki yıldır ilişki yaşadığı sevgilisine kıskançlıktan dolayı inanılmaz bir ceza verdi. Sevgilisinin penisini kesip, tuvalete attıktan sonra sifonu çeken Valderama tutuklanarak cezaevine gönderildi. Talihsiz sevgili hastaneye kaldırıldı, ancak penisi bulunamadı.
Dul bir kadın internet sitesinde evini satmak için verdiği ilanla birlikte kendisini de “teklif etti.”


AMERİKA’DA Deven Trabos isimli dul bir kadın internet sitesinde evini satmak için verdiği ilanla birlikte kendisini de “teklif etti.” Trabos’un 344 bin dolara satılığa çıkarttığı Florida’daki evini alacak kişi üzerine 500 bin dolar daha koyması durumunda kendisiyle evlenebilecek. 42 yaşındaki dul kadın, “Evimi alan beni de alsın. Olumlu ve olumsuz sonuçlarına katlanmaya hazırım” dedi.


İneğe tecavüz ederken basıldı !


Samsun'un Bafra ilçesinde komşusunun ineğine tecavüz eden 28 yaşındaki R.D. para cezasına çarptırıldı


Davada konuşan, ineğine tecavüz edilen M.K., daha önce şüphe üzerine ahıra tuzak kurduğunu ifade ederek, "Ahırın kapısına, misina ipine bağlı zil taktım. Olay gecesi bir anda zil çalmaya başladı.


Hemen polise haber verdim. Polisle birlikte ahıra girdiğimizde, R.D.'yi yarı çıplak halde yakaladık, şikâyetçiyim" dedi. Evli ve iki çocuk babası olan R.D. ise, "Olay günü alkol almıştım.


Uzun süredir cinsel sorunlarım var. Hastaneye birkaç kez gittim ancak sorunlarımı anlatamadan çıktım" dedi. R.D.'ye 300 YTL para cezası verdi.