1 - İlk islami çizgi roman(resimli)
İlk İslami çizgi roman The 99, Allah'ın 99 sıfatının her birini temsil eden kahramanların macera dolu hikayeleriyle Ortadoğu, Afrika, Asya ve bazı Avrupa marketlerinin raflarından düşmüyor.
2 - İlk islami çizgi roman(resimli)
Newsweek'e göre, birçok ülkede yok satan bu çizgi roman gençleri kötülükten uzak tutuyor. Çünkü şeytan ve yardımcılarının da peşinde oldukları bu 99 taşın her biri Allah'ın 99 sıfatının özelliklerini taşıyor ve taşı bulan kişi bu özelliklere sahip oluyor.
4 - İlk islami çizgi roman(resimli)
2006'dan bu yana yayınlanan çizgi romanda, dünya çapına yayılmış 99 gizemli taş, şeytan ve temsilcileri tarafından aranıyor.
5 - İlk islami çizgi roman(resimli)
Çizgi romandaki karakterlerden 50'si kadın 49'u erkek. Çizgi romanın hikayesi bir tür tarihi kurguyla başlıyor ve Hülagü Kaan'ın 1258'de Bağdat'ı istila ediş hikayesinden yola çıkıyor.
6 - İlk islami çizgi roman(resimli)
Çizgi romanda Moğollar Bağdat'ın kütüphanelerini yok etmek istiyor ama Bağdat'ın kütüphanecileri bu durumu önceden öğrenerek hemen harekete geçiyor.
7 - İlk islami çizgi roman(resimli)
Bilginler tüm kütüphanelerdeki bilgileri emecek güçte efsanevi bir iksir hazırlıyor. Bağdat'tan kaçarken de bu iksiri Nur taşları adı verilen 99 parça taşa bölüştürüyorlar.
8 - İlk islami çizgi roman(resimli)
Üç kütüphaneci 33'er parça alarak dünyanın çeşitli noktalarına doğru yola çıkıyor.
9 - İlk islami çizgi roman(resimli)
10 - İlk islami çizgi roman(resimli)
11 - İlk islami çizgi roman(resimli)