Çayımdan bir yudum alıp derin bir nefes duman çektim içime. Ve düşündüm zifiri karanlıkta dumanlı başımla yalnızlığımı. İnsanlar nerede hata yaparlarda yalnız kalırlar diye defalarca sordum bu soruyu kendime ve soğumuş çayımdan bir yudum daha aldım düşündüm zifiri karanlıkta yalnızlığımı.
İnsanlar beni Terk ederken Hep üzülmememi istediklerini Çok iyi biri olduğumu Söyleyip terk ettiler Peki ama ben üzülüyorum özlüyorum. Madem iyi biriyim neden yalnızım.
Düşünüyorum…
Yalnızım…
Karanlık…
Havasız…
Düşünüyorum odam ne kadar da mezar gibi Yalnızlık ölüm gibi. Kimse yok ses yok günahlarımla baş başayım. Günahlarım varsa Hatalarımda vardır. Peki ben neden bilmiyorum Neden kimse bana bunu söylemeden çekip gidiyor. Belki de Gerçekten beni sevmiyorlardı belki de Ben hep yalnızdım. Evet Ben hep yalnızdım.
Karanlıktan sıkılıyorum. Mutfağa doğru gidiyorum elimde bardak akyalarım çıplak Ateşi görüyorum ışıl ışıl üstündeki suyu nasıl da kaynatıyor yakar mı benim içimdeki ateşi kurtarır mı beni Beni sevmeyenlerden Terk edip gidenlerden…
Bir sigaralık ömrüm kaldı. Sigaramı yaktım çayımı aldım ve ocağı söndürüp gazı açtım…
Kusura bakma anne geldiğinde Ev biraz dağınık olacak ama sana sürekli dert ola benden kurtuluyor olacaksınız. Kusura bakmayın arkadaşlar artık telefondaki sorularınıza cevap veremiycem. Kusura bakma dünya Sen beni istemdin bende şimdi seni istemiyorum.
Hoşcakalın Arkadaşlar…