logoyjt - Meeting of Allstars 3


Türkiye’de Graffitinin görmemezlikten gelinemeyecek kadar çok kitlesi olduğunu gözlemlediğimizden dolayı, 2008 seneside 2.sini İBB Gençlik Meclisi ile düzenlediğimiz
MEETING OF ALLSTARS adlı organizasyonun bu sene 3.sünü yine İBB GENÇLİK MECLİSİ ile birlikte organize ediyoruz.

Son zamanlarda tüm dünyadaki gençlerin, ilgi ve hayranlık duyması nedeniyle bu işe gönül veren gençleri Yurt dışından ve Türkiye'nin dört bir yanından bir araya getirerek, Türk gençliğine Graffiti sanatını ve Hiphop kültürünü anlatmayı amaçlayan MEETING OF ALLSTARS Festivalini bu sene geçen senekinden daha kapsamlı bir şekilde (konser,bisiklet vs.) ile birlikte sizlerinde desteğini alarak tam bir sokak festivali halinde eski galta köGoogle Page Rankingüsü üzerinde gerçekleştirmek istiyoruz.

24 Ağustos 2008 tarihinde yapılmış olan Graffiti Festivali’nin bu sene içerisindeki organizasyonu ve tüm aşamaları geçtiğimiz sene olduğu gibi bu senede Graffiti Sanatçısı Muhammed Emin TÜRKMEN ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi birlikteliğinde yapılmaktadır.

2008 yılı içerisinde 24 Ağustos’ta gerçekleştirilmiş olan festivalimize yazılı, görsel, işitsel ve sanal (internet) basın yoğun ilgi göstermiş, aynı akşam 4 ulusal kanalda haber olunmuştur. ( TRT 1, ATV, Show TV ve NTV)

Bu seneki temanın Dünya Barışı olmasına karar verilmiştir. Dünya Barışı’nı görsel bir şölen eşliğinde işlemek tüm İstanbul’un, Türkiye’nin ve Dünya’nın dikkatini İstanbul’a ve bu festivale çekmeği planlıoruz.

21 Haziran'da Yeni Feshane KöGoogle Page Rankingüsü'nde görüşmek üzere...