carbon motors - Polis Araçları


No.10 - Carbon Motors E7


ABD

Amerikada suçluları yakalamak için biraz hızlı araçlara ihtiyaç var. 100 km'ye 6 saniyenin altında çıkan bu canavar'ın kuvvetli şasisi sayesinde de sağlam bir otomobil.
vw golf gti - Polis AraçlarıNo.9 - Volkswagen GTI


Dubai

200 beygir gücündeki araçlarıyla Dubai polisi şehirde her ne kadar suç oranı az olsa da gören suçluları korkutuyor. Volkswagen GTİ sürüş rahatlığı ve 5 kapılı modeli ile polisin hizmetinde.

holden commodore - Polis Araçları
No.8 - Holden VE Commodore


Australia

General Motors iflas ettikten sonra markanın yan kuruluşlarıda bundan büyük oranda etkilendi. Pontiac G8 ve Chevrolet Caprice'in benzeri araç olan Holden VE Commodore V8 motoru ile uçsuz bucaksız Avustralya'da suçluların korkulu rüyası.porsche cayenne - Polis Araçları
No.7 - Porsche Cayenne


Russia

Herkesin zannetiğinin aksine Rusya'da artık eski Lada jipleri polisler kullanmıyor. Rusya'nın suçlularını yakalamak için kesin kararlar alan hükümet güçlü motorlarıyla Porsche Cayenne'leri polise verdi.
ford mustang gt - Polis Araçları
No.6 - Ford Mustang GT


ABD

Yeni Chevy Camaroları polisler için alan birçok eyaletten sonra suçluların peşini asla bırakmayacak Ford Mustang GT'ler hizmete girdi. Polis ekipleri yol barikatları koymak yerine suçluları bu güçlü araçlarla takip ediyor.jaguar xf2 - Polis Araçları
No.5 - Jaguar XF


İngiltere

Kuzey Amerikada ve İngiltere'de suçluları yakalamak için polis tarafından kullanılan Jaguar XF 275 beygir 3.0 litre motoruyla tam bir takip aracı.


mazda rx8 - Polis Araçları
No.4 - Mazda RX-8


Japonya

Japon polis kuvvetleri tarihte hep hızlı polis araçları ile bilinmekte. Daha önce otoban polisleri Honda NSX, Nissan Skyline GT-R ve Mitsubishi GTO kullanıyordu. Şimdi ise polis Mazda RX-8'i tercih ediyor.

mistsubishi evo - Polis Araçları
No.3 - Mitsubishi Evolution X


İngiltere

Bu aracın üstün performansları sayesinde South Yorkshire'da trafik suçlarında inanılmaz bir azalma yaşanıyor.porsche 911 - Polis Araçları
No.2 - Porsche 911


Almanya

Almanya otobanlarında suçlulara göz açtırmayan bir araç. Suçluları arkada koyacak yer olmasada üstün sürüş performansları sayesinde suçluları yokediyor.
lamborghini gallordo - Polis Araçları
No.1 - Lamborghini Gallardo


İtalya

İtalya'nın Bologna, Roma ve otoban polislerine verilen bu hız delisi araçtan kaçabilmek neredeyse imkansız.