Dünyadaki çağdaş beslenme kültürünü ve trendlerini temel alan Sbox ilk şubesini Nişantaşı’nda hizmete açtı. Özellikle sushi’yi herkesin yiyebileceği bir lezzet haline getirmeyi amaçlayan Sbox menüsünde, sağlık, lezzet ve sadeliği ön plana çıkartıyor.
Uzakdoğu orijinli bir yemek olsa da küreselleşme sonucu tüm dünyada kabul gören ve dünya metropollerinde en çok tercih edilen yiyecekler sıralamasında en üst sıralarda yer alan sushi’nin, İstanbul’daki yeni adresi Sbox Nişantaşı hizmete başladı. Dünyada değişen beslenme alışkanlıkları ve bunun sonucu ortaya çıkan yeni gastronomik değerleri temel alarak tasarlanan Sbox menüsü, sağlıklı ve dengeli beslenme anlayışını ulaşılabilir kılmayı hedefliyor.
“Sushi pahalıdır” algısını değiştirmeyi ilke edinen Sbox, kalite ve lezzetinden taviz vermeden üretim, lojistik ve satış operasyonunu sadeleştirerek sushi’yi herkesin rahatça ulaşabileceği ve satın alabileceği bir ürün haline getirmeyi amaçlıyor.
Çiğ balık yemeyenler için pişmiş balıktan hazırlanan sushi çeşitlerinin de yer aldığı Sbox menüsünde, balık ağırlıklı salata ve sandwich’lerde dikkat çekiyor. Klasikleşmiş lezzetlerin yanı sıra menüsünde yerel ürünlere de yer açan Sbox, Türk yemek kültürün bir parçası olan közlenmiş biberden ve diğer sebzelerden hazırladığı vejetaryen sushi menüsü ile de beğeni topluyor.
Dekorasyonu ve menüsü ile çok kültürlülüğü yansıtan Sbox, sofistike, rahat ve kendine özgü sunumu ile öne çıkıyor. Sağlıklı ve kaliteli beslenmeyi yaşam biçimi haline getirenlerin adresi olmaya hazırlanan Sbox’a 0 212 232 78 61 numaralı telefondan ve yemeksepeti.com sitesinden ulaşılarak sipariş verilebiliyor. Sbox, Gayrettepe, Fulya, Maçka, Nişantaşı, Gümüssuyu ve Cihangir semtlerini kapsayan geniş bir bölgeye hizmet sunabiliyor.