Kimin bu hüzün? Benimse eğer neden içim titriyor hep? Seninse eğer ne işi var bende? Gel bir gece yarısı, al hüznünü Gel, geceye bile söylersem namerdim, gel!

Yüreğimin işi yalnızlık caddesi, Elim yüzüm kir-pas değil ki, Sevdanla kirli, İşim çok zor benim, Her sabah erkenden kalkıp '' Seni Seviyorum''..

Kimsenin bilmediği bir gecenin gizli kahramanı gözlerim, Ve aynı yıldızlar şahit ağlayışıma, Senin kahkahalarını getirdiler bana inanmadım,Beni görürsen böyle sende inanma..

Bir kağıda sensizlik yazdım, Çok Hoşuma gidiyor, Çünkü ; Sensizliğin kelimesi ''sen''le başlıyor..

Bir vazoyu tüm hırsınla duvara çarpıp gittin,ve çıkarttığı sesten duymadın "gitme" deyişimi. Küllerimi savurdun siyah beyaz sensizliğime,Kapıyı açık bırakmasan yalnızlığım giremezdi içime belki.Şimdi dönmek istiyorsun geri ne fark eder ki?Estirdiğin rüzgâr çoktan dağıttı saçlarımı,ve ikimizin fotoğrafı rüzgâr varken çekildi..

Sessizce seviyorum seni,Söylesem de duymazsın zaten...Senin gözlerin gibi bakıyorum sana,Senin bana bakmadığın gibi,Dokunmuyorum sana...Zaten tutmak istesemde yapamam,Kıyamam sana...Dokunduğumda öleceksin, biliyorum,O yüzden SENİ hep bir camın ardından SEVİYORUM..

Işığından bakamadım gözlerine bu kadarmı güzelsin, Güzel neyse ondanda güzelsin, Ellerim dokunmak istedi sol koluna, Yapma dedim yapma, Onu yaşamış sayma...Hepimiz yaşayıp ölebiliriz bu oyunda, Onu bu oyuna sokma

Hiç anlamadın beni, Bir geminin limandan ayrılmasına, Ağladığımı görmedin, Sen bilmezsin, Liman olurum ben giden her vapurun ardından, Bazen deniz ve bir geminin pervanesi değildir, Betona çarpıp üstünü ıslatan o damlalar, El sallamalar arasında ; Göz yaşlarımı dalga sanır herkes..

Gidiyorum artık gecenden, Benden bahsetme gelen yıldızlara, Gittiğimi bilmesinler, Yokluğumla seni üzmesinler, Soran olursa beni, Kalbini göster, İşaret parmağın dudaklarını kessin, Herkes göğsünde uyuduğumu bilsin..

Güzel havalar vurunca yüzüne hatırlarsın gülümsemeyi , En son gülümseten bendim seni , Unuttuğunla kalırsın gölgede , Bir adım atsan çıkarsın belki güneşe , Peki aynı adım bana getirir mi seni? Yürümeye devam et sen , Ya güneş ya ben , Görevliyiz hayatında , Anlamazsın sen gülümserken..