Oyun oynuyorum internette(kastet)masada dört oyunculu oyunun oyuncularından birinin yavaş olması nedeniyle diğer oyuncu onu uyarıyor yani ben bu sebeple uyardığını düşünüyorum zira başka bir dil kullanıyor****çe! iki oyuncu aşırı tepki veriyorkendilerine küfür edildiğini düşünüyor.. niyeyse yabancı dilde konuşan herkese aynı tepkiyi veririz biz "küfür ediyor lan bu p..v.." hayır tepkiyi verirken de kişi küfür edernasıl bir yaman çelişkiyse..! turistlerde de aynı sıkıntı söz konusudurniyeyse ülkeye gelen bütün turistler bize küfür ede ede gezmektedirler neyse..

****çesini bize kanıtlamaya niyetli fakat bizim ****çe bilmediğimzden habersiz vatandaş lafını koyuyor ortaya " Alışın artık yakında öğrenmek zorunda kalacaksınızhepiniz ****çe konuşacaksınız" haydaaa.. niye geriyorsun şimdi biziniye her an patlamaya hazır milliyetçilik damarımıza basıyorsun..

şöyle ki televizyonda ki programın ismindenkullandığın peynirin markasınabildiğin kasaba marketinin "food shop" ismine tahammül eden o zaman milliyetçilik duygusundan bir haber bünyemiz dilimize ****çe yapılan bu saldırıyı kaldıramıyor..

****çe'yi bu kadar tehlikeli yapan elbetteTürk Dilini koruma mevzuatına hepimizin ant içmesi değilvar mı böyle bir ant içen :P ****çe'yi tehlikeli kılan onu savunanlarınkullanların genelde terör yanlısı çizgileri..Ahmet Kaya'yı bir ödül töreninde linç edilme kıvamına getiren korkudur aynı korku o da şöyle bir laf etmişti hatırlarsanız " bir sonraki albümümde ****çe bir şarkı okuyacağımkafanıza vura vura dinleteceğim" türünden bir isyandı. niye kardeşim? mecbur muyum ben ****çe dinlemeyekoy kasetine isteyen alsın dinlesin? ****çe'yi hep bir ezilmişliksindirilmişlik edasıyla kullanmak moda olduğundan hiç orta yollu konuşamadık bu konuyu..Yani bir tane vatanını milletini seven **** asıllı vatandaş çıkıpda adam akıllı anlatmadı ****çe hassasiyetininiye olmadı böyle birşey niye hep provakatörlere kaldı bu isyan bilemiyorum..

Şimdi resmi dili Türkçe olanbürokratik bütün işlemleri Türkçe yapılaneğitimibütün resmi kuruluşları Türkçe kullanan bir devlettevay efendim ben ****çe eğitim istiyorumbenim çocuğum Türkçe öğrenmek zorunda değilzorla Türkleştiriliyoruzkültürümüz asilimile ediliyor demek nasıl bir zeka işidir?
tayyip kurtce ogrenir - Bana ****çe Birseyler Söyle..
Ülkede 72 tane millet yaşıyorşöyle yoldan geçene nerelisinkökün nereden geldi diye sorsanız adam 3 kişilik ailesinden 6 millet profili çıkartır.. dedem selanik'ten gelmişama bursa'ya yerleşmiş **** olan babannemle evlenmişsonra oradan almanya'ya göçmüşler babam doğmuşalman kadın bulmuş babam onunla evlenmişannem alman..bende türkiye'de doğdum türküm yani" der.. ne olacak şimdi ? **** mü türk mü alman mı nedir bu adam?

mesele şu ki yaşadığın ülkeyi sevmekona ait olduğunu hissetmekbunu büyüttüğün çocuklara hissetirmek.. yaşadığın ülke için çalışmaküretmekona emek vermek ve bütünlüğü korumak.. bu değerlerde zorla oluşturulamazyani hep kendini ben farklıyım "kürdüm veya her neysen "oyum" diye farklı kılıp ardından beni dışlıyorlar kabul etmiyor demek ahmaklıktır..

Hayır bu kadar isyan edilirdeniye açılan ****çe kursları talepsizlikten kapanırniye ****çe yayın yapan kalan reyting almaz da roj tv gözbebeği olurniye Meclis'den ****çe seslenen soyadı niyeyse Türk olan adamsavaş kazanmış bir kale ele geçirmiş gibi garip ifadeye bürünür?

****çe'den rahatsız olanların gerginliğiülkeyi bölmek amacıyla kullanan bazı zibidilerin bu dili oyuncak etmesidir.. Vatanı için canını veren şehit anasının **** haykırışları bu nedenle bizi rahatsız etmezhatta Türk vatandaştan bin kere daha içimizi yakar..

bir zaman önce bir arkadaşım "eğer **** olsaydınorada doğsaydın o zaman da ****ler için hassas olurdun prenses "demişti bana.. haklıydı muhtemelen benliğimi yitirmemek için tüm değerlerime sahip çıkardım.. ama neredehani aileye mensup olarak doğarsam doğayım.. yediğimiçtiğimeğitim aldığım nefesiyle hayat bulduğum yaşadığım ülkeye asla ihanet etmezdim.. benden önce o ülke gelirbenliğimi asla kaybetmezülkeme için de son nefesime kadar sahip çıkardım.. İçinden yeni yeni ülkeler türetip komik olmadan..

****çe ile ilgili bir haber başlığından aldığım bir yorum..

"Mehmet Ali Çelik - Müslüman olduğum için **** olduğum için tc. vatandaşı olduğum için ayyıldızlı bayrağım olduğu için ve bu ülkeyi sevdiğim için kendimden gurur duyuyorum ne mutlu bu ülkeyi ve tüm vatandaşlarını seviyorum diyene"


Alıntı