Duygusalvirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? karamsarvirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? isyankarvirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? öfkelivirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? kararsızvirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? umutlu... Ya da daha fazlası... Bu ruh hallerinde insan hangi şarkı sözleriyı dinlemek ister? İştevirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? her ruh haline uyan Türkçe şarkı sözleri listesi...nota 300x187 - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir?İsyankar
Ruhunuzda bir isyan bayrağı açmışsınızvirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? içinizde fırtınalar kopuyor. İşte bu ruh halini en iyi anlatan şarkı sözleri bize göre Hayko Cepkin'den "Sıkı Tutun". Sesi açın ve Hayko'nun çığlıkları isyanınıza eşlik etsin!

fgmusica9ey6 - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir?

Duygusal
Aşk acısı çekiyorsunuz ya da moraliniz bozuk... Belli ki bir şeyler yolunda gitmiyor. İşte bu ruh haline tercüman olan şarkı sözleri "Sil Baştan". Şebnem Ferah'ın bu şarkı sözlerisı "Sil baştan başlamak gerek bazenvirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? hayatı sıfırlamakvirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? sil baştan sevmek gerek bazenvirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? her şeyi unutmak" sözleriyle insanı duygusallığa sürükleyen durumdan çıkarıp harekete geçirme özelliğine de sahip.fgmusica9ey6 - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir?

Mutlu
Hayatınızda güzel giden bir şeyler oluyor ve kendinizi mutlu hissediyorsunuz ya da mutlu hissetmek istiyorsunuz. İşte size neşe katacak bir şarkı sözleri: "Ben Aptal mıyım?" Bu bir Nil Karaibrahimgil şarkı sözleri. Tam bir "eller havaya" şarkı sözlerisı!fgmusica9ey6 - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir?

Karamsar
Malumvirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? mevsim yavaş yavaş kışa dönüyor. Bugünlerde çoğumuzda bir karamsarlık... Mor ve Ötesi de "Kış Geliyor" diyor bu ruh haline uygun.


fgmusica9ey6 - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir?

Heyecanlı
Heyecanlısınız ve içinizdeki coşkuyu artırmaya ihtiyacınız var. İşte Manga'nın çıkış şarkı sözleri: "Bir Kadın Çizeceksin."
Ver coşkuyu Manga!fgmusica9ey6 - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir?

Öfkeli
Sizi kızdıran bir şeyler varvirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? belki de bir sevgili. Kim bilir belki giden sevgilinin ardından bu öfkeniz... Bu ruh haline ilaç gibi gelen bir şarkı sözleri "Değmesin Ellerimiz". Model grubunun bu çıkış şarkı sözlerivirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? bugüne dek kaç gönül yarasına merhem oldu dersiniz?fgmusica9ey6 - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir?

Kararsız
Kararsızlara karar verdiren bir şarkı sözleri "Olmalı mı Olmamalı mı?" Hayatta bir şeyler sizi arafta bırakıyorsa Bülent Ortaçgil'e kulak verin ve kararınızı kendinizden yana verin.fgmusica9ey6 - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir?

Umutlu
İçinizden kuşlar uçup gidiyor... İyi hissediyorsunuz ama duygusallığa da yatkınsınız. Dinlediğiniz şarkı sözlerinın yavaş ritmi de sizi karamsarlığa itemiyor. Öyleyse bu şarkı sözlerinın sözlerine kulak verin. Öylesine umut dolu ki... Ezginin Günlüğüvirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? "Mutlu Aşk Vardır" diyor.fgmusica9ey6 - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir?

Efkarlı
Zakkum grubunun "Anason" şarkı sözlerisı sizde de bir efkar dağıtma masasında dinlenecek şarkı sözleri izlenimi uyandırmıyor mu? "Her geçen yıl birer birer masadan eksiliyor dostlar" sözleriyle kadehleri tokuşturası gelmiyor mu insanın?fgmusica9ey6 - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir?

Enerjik
Gökçe'ninvirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? "Gadjo Dilo" adlı filmdeki "Tutti Frutti" şarkı sözlerisından esinlenerek yarattığı "Tuttu Fırlattı" şarkı sözlerivirgul - Hangi ruh haline hangi şarkı iyi gelir? insanın içindeki coşkuyu artıran müziğiyle enerjik şarkı sözlerilar listesinin başında yer alıyor. Enerjiniz hep yüksek olsun!