ÖNCE İNSANLIK SONRA SİYASET
BAŞBAKAN TAYYİP ERDOĞANIN İLGİLİ BAKANLARIN VE BÜROKKARTLARIN DİKKATİNE SUNULUR.
Zonguldak AKP İl Teşkilatını aile şirketine çevirmişler. Senin haberin yok. Siyaset acaba insanların yüzüne gülüp arkalarından iş çevirme yeteneği mi oldu?
İl teşkilatına ilçe teşkilatına geliyorum. Sorunumu dinleyip not alıp iletişim bilgilerimi alıp beni bilgilendirme ve yönlendirme işlemi yapılmıyor.
Sekreter beni il başkanına yönlendirip, başkan yerinde yok, il dışına gitti, toplantıda,…HEP AYNI MAZERETLER. ORASI SAYIN İL BAŞKANININ ÖZEL ŞİRKETİ Mİ?
BİR DEFA ORADAKİ İNSANLARIN SENİ TEMSİL ETMELERİ GEREKİYOR. YANİ ORADAKİ İNSANLARIN YAPTIKLARI VE YAPACAKLARI YANLIŞLAR SANA MAL EDİLİR. ÇÜNKÜ BU PARTİNİN KURUCUSU VE GENEL BAŞKANI SENSİN. İLLERDEKİ BAŞKANLARI BİZ SEÇMEDİK ONLARI ORAYA SEN SEÇİP ATADIN.
AT SAHİBİNE GÖRE KİŞNER BALIK DA BAŞTAN KOKAR. AKP İL VE İLÇE TEŞKİLATLARINDA GÖREV YAPAN PERSONEL VE YÖNETİCİLER. GÜLERYÜZLÜ-BİLGİLİ AHLAKLI-DUYARLI VE İNSANA SAYGILI OLMALILAR.
GEÇEN SENE KÖYLÜN OLAN KORUMAN VE MAKAM ŞOFÖRÜN SENİ ARABANIN İÇİNDE YALNIZLIĞA VE ÖLÜME TERK ETTİLER. ANCAK SONRADAN ONLARIN SANA O SIRDA YAPILMASI PLANLANAN SUİKASTÇILARLA İŞBİRLİĞİ İÇERSİNDE OLDUĞUNU ANLAŞILDIĞINDAN GÖREVLERİNE SON VERİLMİŞ.
2005 YILINDA RİZEDE KÖY MİNARELERİNDEN İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEKİ İETT ŞOFÖRLÜĞÜ KADROSU İÇİN ADAYLAR MİLLETVEKİLLERİ İSİMLERİ VERİLEREK BUNLARIN YANINA GİDİN ONLAR SİZE REFERANS OLUR DENİLMİŞ. DEĞERLİ BİR ARKADAŞIM. REFERANS BULMAK İÇİN ÇOK UĞRAŞTI. YAZILI SINAVI KAZANDI. UYGULAMADA OTOBÜSÜ BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KULLANDI VE ELENDİ. ONUN SUÇU TEK HAMİLİ KARTA YAKINIMDIR İBARELİ BİR AKP KARTI SUNAMAMAKTI. TIPKI 21 ŞUBAT 1997 YILINDA FLORYA SOSYAL TESİSLERİNDEKİ MÜLAKAT SINAVINDA BENİM SUNAMADIĞIM GİBİ.
2005 YILINDA BEN SENİN HEMŞERİN MAHMUT BAŞ IN REFERANSI İLE İBB NE GEÇMEK ÜZEREYDİM. ZEMİN VE DEPREM İNCELEME MÜDÜRLÜĞÜNÜN ARŞİVİNE BAKACAKTIM. YANİ EN İYİ BİLDİĞİM İŞİ YAPACAKTIM. BEN 30 YILLIK ARŞİVCİYİM. BU İŞE BAŞLASAYDIM. HAYATIM DEĞİŞECEKTİ. BEN OLUMLU BİR İNSAN OLACAKTIM. ŞİMDİ İŞE İŞİTME ENGELİ EŞİM VE OKULDA OKUYAN İKİ KIZIM İLE BERABER SEFİL VE PERİŞAN BİR HALDEYİZ. SENİN O KALIN KAFALI BÜROKRATLARIN HATALARINI TELAFİ ETMEZSE BEN ONLARA MAHŞER MEYDANINDA NE YAPACAĞIMI ÇOK İYİ BİLİYORUM. ORADA 657 SAYIL DMK GEÇMEYECEK. TORPİL VE REFERASLAR İŞE YARAMAYACAK HABERİN OLSUN.
ANCAK MUAMMER EROL VE MAHMUT DOĞAN ADINDA İKİ MONTOFON ÖKÜZÜ BENİ SAKINCALI BULMUŞLAR. NEYMİŞ BEN KURUMUMLA VE KURUM PERSONELİ İLE GEÇİNEMİYORMUŞUM. OYSA BEN ARKADAŞLARIMLA GAYET GÜZEL GEÇİNİYORUM. BUNUN İÇİN TANIKLAR SUNABİLİRİM. BU BİLGİNİN KAYNAĞI ZONGULDAK KARAELMAS ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ OLACAK REKTUM PROF DR BEKTAŞ AÇIKGÖZ BU ADAM KIZILBAŞ YANİ ALEVİ VE DERİN DEVLETİN ADAMI. HER AY 25 000 YTL MAAŞ ALIR DÖNER SERMAYE İLE BERABER BÖYLE ALIYOR. HASTALAR ÜNİVERSİTE HASTANESİNDE KOBAY OLARAK KULLANILIYOR. ERKEK HASTALARA DOĞUM KONTROL İLACI FATURASI KESİLİYOR. TIBBI MALZEME İHALLELRİNDE YOLSUZLUK YAPTIĞI ZONGULDAK SSK İL MÜDÜRLÜĞÜNCE BELGELENDİĞİ HALDE YÖK SORUŞTURMAYA İZİN VERMEDİĞİ İÇİN BU REKTUMA SORUŞTURMA AÇILMIYOR. HARAM ZIKKIM OLSUN. EN KISA ZAMANDA BAĞIRA BAĞIRA GEBERSİN. CENAZE NAMAZI SIRASINDA CESEDİ EŞŞEK LEŞİNE DÖNÜŞSÜN. CESEDİNİ KÖPEK BALIKLARI YESİN. AMİN.
ÜSTELİK BU REKTUM BENİ; İRTİCA PROPOGANDASI YAPIYORMUŞUM DİYE KAMU GÖREVİNDEN İHRAÇ İSTEMİ İLE YÖK DİSİPLİN KURULUNA GÖNDERDİ. BEN TÜRK HUKUK TARİHİNDE EŞİ BENZERİ OLMAYAN MÜKEMMEL BİR SAVUNMA YAPARAK YÖKÜ İKNA ETTİM. VE YÖKÜN BAŞÖRTÜSÜ YASAĞINA DAİR BÜTÜN TEZLERİNİ ÇÜRÜTTÜM. YÖK BENİ HAKLI BULDU. ANLIYORMUSUN BEN DERDİMİ YÖKE BİLE ANLATABİLDİM AMA İBB DE GENEL SEKRETER YARDIMCISI VE PERSONEL DAİRESİ BAŞKANI; MUAMMER EROL VE MAHMUT DOĞAN OLACAK MONTOFON ÖKÜZLERİNE ANLATAMADIM. BUNLAR NE BİÇİM MÜSLÜMAN. BUNLAR VAY O NAMAZ KILANLARIN HALİNE MEALİ İLE İFADE EDİLEN MAUN SURESİNDEKİ MÜNAFIKLARDAN İKİ ADET YARATIK. İNSAN OLSALAR DI ADAM DERDİM.
KÜÇÜKÇEKMECE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEKİ BİR ARKADAŞIM DA YURTUR İSTANBUL İL KADROSUNA GEÇMEK İSTEMİŞ. ONA DEMİŞLER Kİ AKP DEN REFERANS GETİRMEZSEN SENİN İŞİN OLMAZ. BUNU İSTEYEN EN ADİ NAMUSSUZ -ŞEREFSİZDİR. BUNU İSTEYENLERİ ALLAH DANA ŞİŞ YAPSIN. ŞİŞİ AĞIZLARINDAN SOKSUN MAKATLARINDAN ÇIKARSIN. KOR ATEŞ ÜZERİNDE ŞİŞİ ÇEVİRİRLERKEN ÜZERLERİNE DE ACILI URFA SOSU DÖKÜLSÜN. ŞİŞ ÇEVRİLİRKEN ARKA PLANDA FON MÜZİĞİ OLARAK ALLAHIM NEYDİ GÜNAHIM BEN NEREDEN YANLIŞ YAPTIM DİYE SON SESLE MÜZİK ÇALSIN.
ZONGULDAK İL TEŞKİLATINDA OLUP TA BENİ KEKEME VE SİNİRLİ HALİMLE YALNIZ BİR BAŞIMA ANKARA YOLLARINA DÜŞÜRMEK ZORUNDA BIRAKANLAR NAMUSSUZDUR-ŞEREFSİZDİR.
BENİ DİNLEYİP SORUNLARIMI ÇÖZMEYE ÇALIŞMAK YERİNE BENİ ACILARIMLA-SIKINTILARIMLA ESKİ BİR EŞYA GİBİ-SIKILIP BİR KENARA ATILMIŞ LİMON GİBİ GÖREN KİŞİLERİ MAKAMI-ÜNVANI VE ETİKETİ NE OLURSA OLSUN ALLAHA VE RASULULLAHA HAVALE EDİYORUM.
KALEM TUTAN ELİMİ SİLAH TUTMAK ZORUNDA BIRAKMAYIKN. ŞEHİT CENAZELERİ GÖRDÜKÇE KEŞKE ONLARIN YERİNE BEN ÖLSEYDİM DİYORUM. ARTIK BENİ SİNİRLENDİREN BAZI YARATIKLARI KARGO PAKETİ YAPIP CEHENNEME POSTALAMAK ZORUNDA KALACAĞIM ONA GÖRE.
PSİKOLOJİMİ ÖYLE BOZDULARKİ ARTIK, GÖZÜMÜ BUDAKTAN SÖZMÜ KULAKTAN ÖZÜMÜ HAKTAN ESİRGEMEM. ASTIĞIM ASTIK KESTİĞİM KESTİK ÖTTÜRDÜĞÜM DÜDÜKTÜR BENİM.
BU ELEŞTİRİLERİ YAZDIĞIM İÇİN BELKİ BANA KIZIP SİNİRLENECEKSİN. AMA UNUTMA BEN SENİN GERÇEK DOSTUNUM. SENİN VE HÜKÜMETİN BAŞARISI İÇİN HER NAMAZDAN SONRA DUA EDİYORUM. BU SEBEPTEN SENİN ADINI KULLANIP SENİN ADINA YAPILAN YANLIŞLIKLARIN ŞAHSINA VE PARTİYE ZARAR VERMESİNİ İSTEMEM.
ŞİMDİ SIKI DUR İSTEKLERİMİ SIRALIYORUM:
1-GÜYA EĞİTİM SİSTEMİNDE EZBERCİLİĞİ KALDIRACAKLARMIŞ. YAHU KIZLARIMIN OKUL ÇANTALARI NAİM SÜLEYMANOĞLUNUN HALTERİ GİBİ AĞIR. BU ÇOCUKLARI HAMALLIK YAPTIRMAYIN. BULUN BUNUN ÇÖZÜMÜNÜ. TEST SINAVI İLE BERABER NORMAL YAZILI SINAVDA OLSUN. ÇOCUKLAR HAYATTA ASLA KULLANMAYACAKLARI BİLGİLERİ ÖĞRENMEK ZORUNDA KALMASIN.
2-OKULLARDAKİ DAYAK OLSUN İSTİYORUM. HER SINIFA VE OKUL BAHÇESİNE VE OKUL KORİDORLARINA KAMERA KONULSUN. ÇOCUKLARIM KÜFÜR VE GÜRÜTÜDEN DERSE KONSANTRE OLAMIYORLAR. HİPERAKTİFLERİ TOPLAYIP BİR SINIFA KOYSUNLAR. ONLARA DA PSİKOPAT BİR ÖĞRETMEN VERSİNLER.
3-BENİM %55 LİK RAPORUM VAR. BENİ SİCİLDEN DOLAYI GÖREVİME SON VERDİLER. YA BANA AÇIKTAN ATAMA İLE İŞ VERSİNLER VEYA 11 YILLIK HİZMET SÜREME BİNAEN BENİ MALULEN EMEKLİ ETSİNLER. KONUYLA İLGİLİ BAKANLARIN VE BÜROKRATLARIN ACİLEN BENİMLE İLGİLENMELERİNİ BEKLİYORUM.
4-İNSANLARI İŞLERİNE ANKARAYA GELMEDEN KENDİ MEMLEKETLERİNDE ÇÖZMELERİNİ SAĞLAYACAK 7 GÜN 24 SAAT HİZMETE AÇIK İNTERNETE DE ERİŞİMİ OLAN HER BAKANLIĞA AİT ÇAĞRI YÖNETİM SİSTEMİ KURULSUN. HEMEN ŞİMDİ. HEMEN ACİL İSTİYORUM.
5-İSTANBUL-ANKARA GİBİ ŞEHİRLERE VİZE UYGULANSIN. YERLERE TÜKÜREN-SOKAKTA KÜFÜR EDEN-HIRSIZLIK YAPAN-UYUŞTURUCU SATAN-KİRALIK MÜLKÜNÜN VERGİSİNİ DÜŞÜK GÖSTEREN vBulletin SUÇLARI İŞLEYEN TÜM YARATIKLAR ŞEHİRDEN ÇIKARILIP, DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU DAĞLARINDA ZORUNLU İKAMETE MECBUR EDİLSİN.
6-BENİM GİBİ DÜRÜST-NAMUSLU-ÇALIŞKAN VE SÜPERZEKİ MEMURLARA KENDİ KONUTLARIMIZA TAŞINANA DEK. DEVLET LOJMAN İMKÂNI VERSİN. EV SAHİBİ ZULMÜ VE KİRA DERDİ YAŞAMAK İSTEMİYORUM.
7-ABDNİN KÖRFEZ KRİZİ SIRASINDA TÜRKİYENİN GÖRECEĞİ ZARARLARI KARŞILAMA SÖZÜNÜ YERİNE GETİRMEMESİ VE PKKYE DESTEK OLMASI SEBEBİYLE TÜRKİYENİN UĞRADIĞI TERÖRDEN KAYNAKLANAN TÜM ZARAR KALEMLERİNİN TOPLAM BEDELİ 600 MİLYAR DOLARI BULMAKTADIR. BU PARAYI TAHSİL İÇİN TBMM NE KANUN TEKLİFİ GÖNDERİP BU PARAYI DERHAL TAHSİL EDİN. ABD MERKEZ BANKASI KARŞILIKSIZ PARA BASIYOR. BU SEFER DE BİZE OLAN BORÇLARINI BÖYLE ÖDESİNLER. GEREKİRSE POLAT ALMEDAR VE ADAMLARINI GÖNDERİN TAHSİL EDİP GELSİNLER. BU GELEN PARANIN İÇİNDEN ÖNCE BENİM PAYIMI AYIRIP HEMEN BANA GÖNDERSİNLER ÇÜNKÜ BU FİKRİ İLK BEN KEŞFETTİM.
8-EVRENSEL HİZMET KANUNU ÇIKARDINIZ BARİ TAKİBİNİ YAPIN YANİ FAKİRELRE VE ENGELLİLERE TELEKOMÜNİKASYON HİZMETLERİNDE İNDİRİM SAĞLAYACAK OLAN İNDİRİMLİ TARİFELER YÖNETMELİĞİNİN HEMEN ŞİMDİ ÇIKMASINI BEKLİYORUM. YAVAŞ İNTERNETE EN PAHALLI ÜCRETİ ÜLKEMİZ ÖDÜYOR. YETER ARTIK. İKİ SENEDİR AKLINIZ NERDEYDİ. BEN SÖYLEYİNCE MAZERETLERİN ARDINA SIĞINMAYIN. BABAANNEMDEN VE SOKAKTAKİ İNSANLARDAN FARKLI VE ÜSTÜN OLAN YANLARINIZI GÖSTERMEK İÇİN O MAKAMA TALİP OLDUNUZ. ÇEKİN BAKALIM SIKINTIYI.
9-GEÇEN SENE ÇIKARDIĞIN MEMURLARIN DİSİPLİN CEZALARININ AFFI HAKKINDAKİ KANUNLA İLGİLİ BİR UYGULAMA YÖNETMELİĞİ ÇIKARIP ŞUNU AÇIKÇA BELİRTEMENİ İSTİYORUM: BU CEZALARIN TÜM SONUÇLARIYLA KALKMASI SEBEBİYLE İLGİLİ TARİHLER ARASINDA DÜZENLENMİŞ OLAN TÜM OLUMSUZ SİCİL NOTLARI İPTAL EDİLEREK ÖNCEKİ TARİHLERDEKİ OLUMLU SİCİLLERİN ORTALAMALARI ALINARAK BU YILLARA; BU ORTLAMA SİCİL NOTU İŞLENECEKTİR.
10 ARA SIRA BAŞKA VATANDAŞLARA YAPTIĞIN GİBİ BANA TELEFON AÇIP VEYA BİZZAT EVİME GELİP SORUNLARMI DİNLEMENİ İSTİYORUM. KORMA BEN CANAVAR DEĞİLİM ADAM YEMEM. YETERKİ BENİ ADAM GİBİ BİR DİNLE.
ADRESİM AYNI KADERİM AYNI
HADİ KOLAY GELSİN HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUM.
HASAN BAŞAR 26-10-2007 ZONGULDAK
Sayın HASAN BAŞAR, AKİM’e yaptığınız müracaat 505429 numarasıyla kaydedilmiştir. Kaydınız, sonuçlandırılmak üzere ilgili merciye bildirilecek ve size geri dönülecektir. AKİM’e gösterdiğiniz ilgi ve destek için teşekkür ederiz.