Küçük çılgın değişikliklerlesmilev - Ayna Süsleme .. :) yüzünüzden önce kişiliğinizi yansıtın aynalarınıza...

imperiaflex 0 0 0 - Ayna Süsleme .. :)
Çiçeklerle ışıldasın
Aynanıza önce elektrik tesisatı döşeyin. Tesisat deyince gözünüz korkmasın. Yapı marketlerden edinebileceğiniz fenerli bahçe aydınlatmalarının kablo kısmını kullanabilirsiniz. (Fenerleri de başka bir proje için saklayın.) Kablo üzerindeki ampullerin yan taraflarına çiçekleri yapıştırarak monte edin. Kablonun fişini takınca çiçekleriniz parlayacak. Yanma tehlikesini ortadan kaldırmak için çiçekleri ampullere çok yaklaştırmamaya dikkat edin. Ayna:
Bilgili Mobilya. Pembe kutu: Tepe Home.
imperiaflex 0 2 0 - Ayna Süsleme .. :)
Boncuk yapıştırın
Evinizdeki düz bir aynanın üzerine boncuk ya da taş yapıştırabilirsiniz. Ayrıca aynadan yansıyan bir alana çiçeksmilev - Ayna Süsleme .. :) ister notlarınızı. şişe altlığı:
yerleştirerek görselliği artırabilirsiniz. Size bir de cin fikir: Edineceğiniz bambu çubuklardan birkaçını birbirine rafya ile bağlayıp duvarınıza asın. Üzerine de ister küpelerinizi tutturunYKM. Yeşil galvaniz menekşelik: dekoratif ağaç: yapay bambu çubuk: Tepe Home.

Çepeçevre...
Aynanızın çerçevesi mi kırıldı? Üzülmeyinsmilev - Ayna Süsleme .. :) yenileyin. Kalınca bir mukavvadan iki parça kesin ve üst üste yapıştırın. Boyayla istediğiniz gibi desen verin. Aynı işlemi süngerle yaparsanız daha başarılı olursunuz. Boyanız sulu olmasın; mukavvada deformasyona sebep olur. Kuruduktan sonra üstüne aynanızı yapıştırın. Taşlarla süsleyin. Kullanmadığınız bir kutu kapağına monte ederek kendinize bir masa üstü etajeri oluşturabilirsiniz. Eflatun kutu: kulplu yuvarlak bambu sepet: saksıda pembe gül: mug teneke kutu mum: buz mavisi şamdan mum: bardak:
Tepe Home.Şifoniyer: askılık: Bilgili Mobilya.
imperiaflex 0 4 0 - Ayna Süsleme .. :)
Notlarım olmadan asla
Sadesmilev - Ayna Süsleme .. :) modern bir ayna yapmak istiyorsanızsmilev - Ayna Süsleme .. :) bu öneri size göre. Üstelik birkaç mandalı çift taraflı bantla ayna kenarlarına yapıştırarak zahmetsiz bir kazanımınız olacak. Estetik ve fonksiyonellik bir arada. Denemeye değer! Ayna:
Koçtaş. Şifoniyer: Bilgili Mobilya. Saksıda gül: sütun mum: Tepe Home.

Kurdele cumhuriyeti
Etnik ve eşsiz bir ayna için uyumlu renklerde kurdeleler alın. Aynanınsmilev - Ayna Süsleme .. :) ayna olarak kalmasını istediğiniz bölümü için kartondan bir kalıp yapıp üzerine yapıştırın. Kurdeleleri kalan bölümlere yapıştırarak kompozisyonunuzu hazırlayın. Aynanızı bir sehpa üzerine yapıştırarak farklı bir tarz da yaratabilirsiniz. Üçlü çerezlik: siyah-beyaz çerçeve: ahşap vazo: yapay mavi çiçek:
Tepe Home.


ev1 2 - Ayna Süsleme .. :)