Homer buzdolabı mıknatısı
Bu mıknatıs her buzdolabını açtığınızda sizinle konuşuyor. Tabii ki Homer'ın ağzından. Espirileri tabii ki bira üzerine

kart - Yeni Nesil İcatlar
Uçuşmayan kartlar
Rüzgarlı havada kağıt oynamak için güzel bir çözüm. Mıknatıslı kartlar. Zemine yapışıyorlar fakat birbirlerine yapışmıyorlar.

wol error - Yeni Nesil İcatlarThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 500x493 and weights 40KB.t4 ridibundus 1 - Yeni Nesil İcatlar
Msn ifadeleriyle beraber uyumak
Bu yastıklardan birine sarılıp uyuduğunuzda,rüyanızda muhtemelen birileriyle chat yapıyor olacaksınız

domuzkumbara - Yeni Nesil İcatlar
Dijital domuz kumbara
Bu kumbara içini açmadan kaç para biriktirdiklerini gösteriyor.

usbhamster - Yeni Nesil İcatlar
USB fare tekerleği
Bu tekerleği USB' ye takıyorsunuz, sonra klavye ile yazmaya başlıyorsunuz. Ne kadar hızlı yazarsanız tekerlek de o kadar hızlı dönüyor.

availabot - Yeni Nesil İcatlar
Gözünüzden Kimse Kaçamayacak
Bu oyuncağın adı Availabot.Chat yaparken istediğimiz insanın online olup olmadığını anlamaya yarayan bir ürün. Bilgisayar' a USB' den bağlanıyor. İstediğiniz kişiyi(mesela sevgiliniz) availabot olarak belirledikten sonra yapmanız gereken sadece beklemek, sewgiliniz online olunca availabot hemen saygıyla ayağa kalkıyor, chat' ten çıkınca da hemen yere yığılıveriyor(üzüntüsünden olsa gerek). Şu anda sadece Mac OS X 10.4 iChat ile çalışan availabot, umarım en kısa zamanda windows uyumlu hale gelir de bu şirin oyuncakla biraz oynayabiliriz.

mazukan - Yeni Nesil İcatlar
Sanal duello
Bu cihazları üzerinize takarak karşınızdakine dokunmadan onunla dövüşebiliyorsunuz. Bilgisayarla dövüşmek yerine direkt olarak karışınızdakiyle kavga ediyorsunuz. Basit el hareketleriyle kendinizi savunamazsanız, darbeyi almış oluyorsunuz.