Banyonuzda değişiklik yapmayı istiyorsunuz fakat vaktiniz veya yeterli bütçeniz yok ya da istediğiniz gibi bir şey bulamadınız mı?


imperiaflex 0 0 0 - Sıvı sabunluğa renkli çözüm
Önerimiz aradığınız gibi bir şey bulana kadar küçük değişikliklerle büyük mutluluklar yakalamanız. Nasıl mı? Sıvı sabun şişenizi ya da göz önünde olan bir iki objeyi önerdiğimiz gibi süsleyin.

imperiaflex 0 1 0 - Sıvı sabunluğa renkli çözüm

Her banyoya girdiğinizde sabunluğa bakmaktan banyo konusundaki mutsuzluğunuzu unutacaksınız. Deneyin doğru olduğunu göreceksiniz.

Malzemeler: Boncukvirgs - Sıvı sabunluğa renkli çözüm kumaş çiçekvirgs - Sıvı sabunluğa renkli çözüm misinavirgs - Sıvı sabunluğa renkli çözüm lastikvirgs - Sıvı sabunluğa renkli çözüm üstü plastikle kaplı telvirgs - Sıvı sabunluğa renkli çözüm deniz kabuğuvirgs - Sıvı sabunluğa renkli çözüm plastik aparatvirgs - Sıvı sabunluğa renkli çözüm diğer süsleme malzemeleri.

Uygulama: Boncukları arzu ettiğiniz biçimde misinaya geçirin. Boncukların ortasına değişik bir plastik aparat geçirebilirsiniz. Birkaç sıra boncuk dizip şişeye takabilirsiniz. Daha kolay bir öneriye ne dersinizş Bileziğinizi şişeye dolayabilirsiniz. Üzerine plastik kaplı ince tele birkaç boncuk geçirip şişenin boynuna dolayın. Bir saç tokasını da kullanabilirsiniz.Kumaş çiçeklerinizi ortasına birer boncuk gelecek şekildevirgs - Sıvı sabunluğa renkli çözüm bir lastiğin üzerine dikin. Lastiği şişeye takın.