Espresso, süt ve tarçının mükemmel bileşimi
Baharın coşkusuna eşlik edecek bir Starbucks Coffee lezzetine ne dersiniz? Bahar dönemine özel olarak hazırlanan Cinnamon Dolce Latte, espresso ve sütün yumuşak birlikteliğine tarçının egzotik dokusunu ekliyor. Cinnamon Dolce Latte, baharda yepyeni tatlar denemek isteyenler için...

Kahve keyfi denince tüm dünyada ilk akla gelen isim Starbucks Coffee, bahar dönemine özel bir lezzetle kahve severlerin karşısında: Cinnamon Dolce Latte. Cinnamon Dolce şurubu, espresso’nun sakladığı yoğun kahve aroması, sıcak süt ve üzerine tarçın serpiştirilmiş kocaman bir krema ile Cinnamon Dolce Latte, kahve severlerin yeni favorisi olmaya aday.

Cinnamon Dolce Latte’nizi nasıl alırsınız?

Gerek farklı kahveleri denemekten hoşlanan gerekse farklı beğenilere sahip misafirleri için çok çeşitli kahve seçenekleri sunan Starbucks Coffee, Cinnamon Dolce Latte’yi de hem sıcak hem soğuk kahve severler için değişik altarnatifler ile sunuyor. Kahvesini sıcak tercih edenler espresso, sıcak süt ve Cinnamon Dolce şurubunu Starbucks Coffee’nin klasik sunumunda tadabilirler. Cesur ve farklılık arayanlar, baharda soğuk içeceklerle serinlemek isteyenler ise Buzlu Cinnamon Dolce Latte’yi deneyebilirler.

Cinnamon Dolce Latte’nize keyifli bir arkadaş

Kahve keyfinizin yeni dostu Cinnamon Dolce Latte’nize en güzel eşlik edecek tat ise Starbucks klasikleri arasına girecek yeni Espresso Brownie. Eşsiz Starbucks Espresso Roast ve bitter çikolata lezzetini barındıran ve damla çikolata ile süslenen Espresso Brownie, Cinnamon Dolce Latte keyfinize keyif katacak.

Starbucks Coffee için kahve bir tutkudur

1971 yılında Amerika’nın Seattle kentinde özel kahveler satan bir dükkanla faaliyete geçen Starbucks Coffee, bugün dünya genelinde 12.000’in üzerindeki Starbucks Coffee mağazası ile kahve tutkunlarına hizmet veriyor. Dünyada her yıl üretilen kahvenin en yüksek kaliteye sahip %2’sini seçerek satın alan Starbucks Coffee, mükemmel kalitedeki kahve çekirdeklerini özel yöntemiyle kavurduktan sonra tüketicilerine sunuyor. Starbucks Coffee mağazalarında değişik kahve çeşitlerinin (Espresso, Cappuccino, Caffė Latte, Espresso Macchiatto gibi) yanı sıra, Starbucks’a özel çaylar, FrappuccinoTM gibi buzlu kahve, çay bazlı buzlu karışımlar ile bu kültüre eşlik eden özel tariflerle hazırlanan yiyecekler de sunuluyor. Kahvesinin kalitesi ve özel aromasının yanı sıra konuklarına sunduğu rahat ve şık atmosferiyle de sıkça tercih edilen Starbucks Coffee, her hafta tüm dünyada 40 milyon kişiyi ağırlıyor. Starbucks Coffee ayrıca, paket halinde satışa sunduğu çekirdek kahveler ve kahve hazırlamak için gerekli olan araçlar ile, kahve keyfini evde ya da işyerinde de yaşamak isteyenlerin beklentilerine de cevap veriyor.