Bir erkek bir kadından hoşlandığını ya da bir kadın bir erkeği beğendiğini nasıl belli eder? Çoğu zaman beden dili kadın ve erkeklere yardımcı olur.

İşte bir erkeğin bir kadınla çıkmak istediğini gösteren 5 işaret...

1. Size daha yakın duruyorsa..

Hoşlandığınız kişi her karşılaştığınızda size daha yakın duruyorsa, bu arkadaş olarak değil sevgili olarak sizi daha iyi tanımak ve yakından görmek istiyor demektir.

2. Yumuşak ve duygusal konuşmalar yapıyorsa..

Bir erkek fısıldayan bir şekilde konuşmaya başladığında, söylediklerini sadece sizin işitmenizi istiyordur. Size anlattığı şeyler özel ve gizlidir, bu daha yakın olmak istediği başka kadın olmadığını gösterir. Eğer gürültülü bir mekandaysanız birbirinizi duymak için bağırmanız gerekebilir. Bu nedenle
yürürken ya da sizi eve bırakırken yaptığı konuşmaya dikkat edin.

3. Bedeni size doğru eğikse..

Kasıntılı, omuzlarını geri atarak daha dik yürüme ve çenesi kapalı erkeksi bir duruşu varsa çekici kadınların ilgisine hazır olduğunu anlayabilirsiniz. Ancak omuzları sizinle konuşurken kıvrılıyorsa sizinle konuşmak istediğini gösterir.

4. Çok çok yavaş konuşuyorsa..

Kuşlar ötüşürken, bir erkek çok yavaş konuşuyorsa birini etkilemeye çalışıyor demektir. Eğer konuşması uykunuzu getiriyorsa, başarısız olmuş demektir ve gidicidir..

5. Gözleri sizden alamıyorsa..

Gözleri sizinkilere mi odaklandı? Büyüleyici olduğunuzu düşünüyor, uzun bir zaman peşinizi bırakmayabilir