Erkekler kadınlarda daha kolay etkilenirler öyle değil mi? Bazen. İhtiyacınız olan şey taze nefes ve parfüm..

1-Erkeklerin kendine güvenen kadınlardan hoşlandıklarını hatırlayın. Eğer siz kendinizi severseniz, o da sizi sevecektir.

2-Özgür bırakın ve özgür davranın. Erkekğin baskı altında olmayacağını bilmesi ve sürekli ne yaptığınızı düşünmek zorunda olmaması caziptir.

3-Aptal rolünü oynamayın. Eğer onu bu şekilde etkilemeye çalışıyorsanız, gerçekten onu isteyip istemediğiniz anlayamaz.

4-İyi giyinin. Kendi tarzınızı yansıtan herşeyi giyebilirsiniz. Erkekler siyah uzun çoraplardan ve gösterişli uzun topuklardan hoşlanır. Ancak bunları giydinizde rahat olduğunuzdan ve komik duruma düşmediğinizden emin olun.

5-Süper modele benzemiyorsanız üzülmeyin. Dahası, hayatınızdaki erkek de bir film yıldızı değil öyle değil mi? Bundan daha önemli şeyler var. Hoşlandığınız kişilere bunları verin.

6-Çekici olun. Erkekleri etrafına toplayan bir kadın olun. Bu erkeklerin bir kadınla oturmasının bir nedeni vardır. Diğer erkekler de bunun ne olduğunu bilmek isteyecektir.

7-Bir erkeğin ne giydiğine dikkat edin ve güzel şeyler söyleyin. Erkekler genellikle böyle şeylere önem vermez ancak nadir de olsa kadınlar gibi komplimanlardan hoşlananlar vardır.

8-Çok içmeyin. Alkol sizi çok etkiliyorsa daha sonra pişman olabileceğiniz şeyler söyleyebilirsiniz.

9-Memnun olduğunuzu gösterin. Teşekkür edin, minnettarlığınızı gösterir bir şekilde gülümseyin. Bu onunla olmayı çok istediğinizi gösterir.

10-İşinden, hobilerinden ve ilgi alanlarından bahsetmesini isteyin. Dikkatle dinleyerek sorular sorun.

11-Hobilerine eşlik edin. Baseball, araba yarışları, balık tutma gibi ilgi alanlarına sizde iştirak edebilirsiniz.

12-Onunlayken rahat olun. Siz rahatsanızsanız etrafınızdakiler de rahat olur. Huzursuz olan tek kişi siz olmayabilirsiniz.