slm arkadaşlar
bn ferhat bi kız sewdim hemde çok sewdim ama işte ayrılık her aşkın kaderinde war derler ya gerçektende war..
çok güzel bi ilişkimiz wardı.. 26 tembus günü ewden çıktım cafeye gidiodum ama p*çnin biri sewdiğim kızın fotolarını bnm telden nasıl olduysa kendi telefonuna atmış ve bunları pcde çıkartmış oraya buraya direklere feln yapıştırmış bn bunu gördüm ve ne yapacağımı şaşırdım o çocuğu aradım allahın işi değilmi çocuk daha halen yapıştırırken karşıma çıktı napıon lan sen dedim küfür etti bana ve kawga etmeye başladık çocuk bıçak çekti o sinirle elinden aldığım gibi çocuğu bıçakladım..
3 gün kaçak gezdim. olan oldu yapacak bişi yoq teslim olmaya kadar verdim ve 29 tembus ceza evine attılar.sewdiğim kıza haber vermedim o bni bekler dedim o bni gerçekten sewio dedim haber vermek istedim ama üzülmesin ağlamasın dedim meğer yanlış yapmışım..
aradan 2 ay geçti ceza evinden çıktım sewdiğim o güzel kız bana nerdesin sen dedi anlattım olayları bana dediki eskisi gibi sewemiyorum..
nie neden dedim olmuyo sewemiorum dedi ii canın sağolsun dedim ve çekip gittim..
bnm okul hayatım bitti lise 3e geçmiştim..ama alllaha şükür milli eğitim müdüründen tekrar lise hakkı istedim verdi saolsun.. işte böle fazla yüz verme sonu kötü oluyo...