Şimdiye kadar erkeklerin huyuna giderek onları elde etmeniz öğütlenmiş olabilir. Fakat biz bu sefer farklı bir taktik sunuyoruz. Biraz tersleşmeniz gerekse de kesinlikle etkili!


Başlığa bakıp da size sihirli yöntemler öğreteceğimizi düşünmeyin. Aşağıda okuyacaklarınız, bir emeğin itirafları ya da kadınlara verdiği ipuçları. Yani deyim yerindeyse "elçiye zeval olmaz". Yalnız yine de belirtmekte yarar var; önerilerin tümü test edildi ve onaylandı!

Uzun zamandır işe giderken karşılaştığınız ve evinize oldukça yakın oturan adam, sabahları gülümseyerek size selam vermeye başladı. Siz de bu durumdan oldukça hoşlandığınızı inkar etmiyorsunuz. Üstelik ortak tanıdığınız kişiler vasıtasıyla bir gün sizinle tanışma imkanı da buldu. Biraz sohbet ettikten sonra da telefonunuzu alma başarısını gösterdi, öyleyse bundan sonra ne yapacaksınız? Onunla buluşmadan önce aşağıdaki maddeleri okumalı ve uygulamayı da ihmal etmemelisiniz. Unutmayın; sizi oldukça etkileyen bu erkeği kendinize aşık etmek sizin elinizde!

Seks için acele etmeyin

Aşağıdaki tüm maddeleri uygulasanız dahi bu ilk ve en önemli maddeyi olması gerektiği gibi yerine getiremezseniz tüm çabalarınız boşa gidebilir. Bir gün karşınıza tam da hayalinizdeki gibi biri çıkabilir. Eğer ondan gerçekten etkileniyorsanız, ilk tanıştığınız gün onunla birlikte olmayın. Hatta bu süreci oldukça uzatmanız ilişkiniz için yararlı olacaktır. Böylelikle hem birbirinizi yakından tanıyabilir hem de sizi merak etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu sizi, onun gözünde oldukça saygın bir yerde tutması açısından da çok önemli. Kontrolün elinizden çıkması ihtimaline karşı yakın bir arkadaşınızdan yardım isteyebilirsiniz. Örneğin onunla yalnız kalacağınız bir akşam arkadaşınızın sizi arayıp acil durum çağrısı yapmasını isteyebilirsiniz.

Onunla her istediğinde buluşmayın

Evet, o sizi her aradığında, her görüşmek istediğinde onunla buluşmayın. Ama bunu yaparken de sert bir şekilde karşı çıkmaktan kaçının. Bizim istediğimiz; kibarca bir bahane bulmanız ve bunu çok sık tekrarlamamanız. Bir defasında yakın bir aile bireyinin size ihtiyacı olduğunu söyleyerek onu atlatabilirsiniz mesela...

Onun istediği yere değil de sizin istediğiniz yere gidin

Onunla buluştuğunuzda nereye gideceğinize karar verirken seçenekleri onun değil, sizin saymanızı sağlamalısınız, önce davranıp gidilebilecek yerler hakkında olumlu ya da olumsuz görüşlerde bulunun. Sonra bırakın seçimi o yapsın. Nasılsa sonunda sizin istediğiniz olmuş olacak. Unutmayın erkekler çoğu zaman yönlendirilmekten hoşlanırlar.

Bakımlı olun

Bakımlı olmaktan kastımız elbette ki fazla makyaj yapmak değil! özellikle elleriniz ve dişleriniz her zaman temiz olmalı. Abartılı makyaj yapmaktan çok, sağlıklı bir görünüme sahip olmaya özen gösterin. Kendinize özel bir tarzınız olsun. Bir sürü kadınla aynı saç rengine ve stiline sahip olmaktan kaçının. Yani özentilikten uzak durun.

Bildiğiniz konularda konuşun

Her konuda olur olmaz konuşan insanlar toplumda oldukça yadırganırlar. Siz bu durumdan kaçınmak için uzmanlaştığınız konularda konuşmaya çalışın. Bunu yaparken de öğüt verir gibi değil fikir bildirir şekilde bir tarzınız olmasına dikkat edin. Onu dinlemeye özen gösterin. Onunla konuşurken başka işlerle oyalanmak yerine tamamen ne söylediğine odaklanmayı sağlamanız, iletişiminiz açısından çok önemli.

İnceden yerin

Bu yerme işini onun kendini en çok yeterli gördüğü ve beğendiği alanlarda yapabilirsiniz, örneğin çok yakışıklı ve karizmatik biriyle birlikte olmanız an meselesi. Sürekli onu ne kadar beğendiğinizden bahsederek egosunu gereğinden fazla yükseltmemelisiniz. Tesadüf eseri girdiğiniz bir mağazada denediği bir pantolon üzerine gerçekten çok yakıştıysa bile mutlaka bir bahane bulmanız gerekli. Bu maddeyi tam olarak anlayabilmeniz için işte size bir örnek daha: Lost dizisinde Sawyer'ı canlandıran yakışıklı aktör Josh Holloway'e, eşi Yessica'nın "süpürge saçlı" dediğini biliyor musunuz?

Hep beğenmezlik içinde olun

Bir gün eve geldiğinizde sevgilinizin size sürpriz yapmak için yatak odanızın duvarlarının rengini değiştirdiğini gördünüz. Ne yaparsınız? Tabii ki öncelikle sevinmeli ve boynuna sarılarak ona teşekkür etmelisiniz. Birkaç dakika sonra renk hakkında yorum yapmaya başlayabilirsiniz. "Aslında bir ton daha açık mı olsaydı? Ya da tek renk yerine ikinci bir renk kullanılsaydı daha iyi olur muydu?" gibi... Emin olun bir dahaki sefere daha İyisini yapmak için çaba gösterecektir.

Parfümünüz aynı kalsın

Sizden ayrı geçirdiği zamanlarda ona sizi hatırlatacak en önemli şeyin parfüm olduğunu unutmamalısınız. Parfümünüzü sıklıkla değiştirmek yerine aynı olmasını sağlarsanız o kokuyu tesadüfen de olsa duyumsadığında aklına siz geleceksiniz.

Ondan gizli bir şeyleriniz olsun

İlişki içerisinde her an ne yaptığınız konusunda onu haberdar etmekten vazgeçin. Eğer ona günlük faaliyetlerinizle ilgili rapor veriyorsanız bu huyunuzdan hemen kurtulmalısınız. Onun yanındayken telefonla arandığınızda kiminle konuştuğunuz hakkında açıklama yapmaktan kaçının, özellikle ailenizle alakalı konularda ona fazla bilgi vermekten uzak durun. Hiçbir zaman ve hiçbir konu hakkında onu tam olarak bilgilendirmeyin. Böylelikle sizi merak edecek ve hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olmak isteyecektir.

Şirin, kırılgan ve narin kızı oynayın

Çoğu erkek, fazla ve yersiz soru soran, sorgulayan, her şey hakkında yorum yapan ve haddinden fazla eleştiren kadınlardan hoşlanmaz. Ve kendi aralarında böyle özelliklere sahip olan kadınları "cadı" olarak nitelendirmekten de kaçınmazlar. Siz, şu yukarıda saydığımız özelliklerin tam tersine sahip olmalısınız. Şirin ve narin kızı oynarken, o kendini, sizi korumakla yükümlü hissedecektir.

Sizi özleyecek zaman bırakın

Onunla her zaman birlikte olmak istemeniz oldukça doğal. Fakat bunu yaparken de sizi özlemesi için ona zaman bırakmanız gerektiğini unutmamalısınız. Sadakatin fırsat yoksunluğu olarak tanımlandığı günümüzde, sevgilinizin arkadaşlarıyla bir yerlere gitmesini istemeyebilirsiniz. Fakat bir düşünün; eğer özleyecek zamanı olmazsa sizden bıkması an meselesi olabilir. Bunun için sevdiğiniz erkeğin üzerine fazla gitmeyin. Sizi aradığında, özlediğini duymaya da ihtiyacınız var!

Reddedilmenin tapındıran büyüsü vardır, unutmayın!

Bu son madde de en az ilk madde kadar önemli. Eğer sevgilinizi yerinde ve zamanında reddetmesini biliyorsanız size hayran olmasının an meselesi olduğunu aklınıza yerleştirin. Onu kendinizden ne soğutacak kadar reddedin ne de sahiplenecek kadar davetkar olun! Bu ikisinin arasındaki dengeyi kurabilmek oldukça zor, fakat imkansız değil, işe "hayır" kelimesini kullanmak yerine "ama" ile başlayan cümleler kurarak başlarsanız başarılı olabilirsiniz. Sizin tarafınızdan reddedilen bir erkek, açık kapı kaldığı takdirde hep o kapıdan girmek isteyecek ve bunun için çalışacaktır. Hiçbir şeyin zıddı olmadan varlığını sürdürememesi bir gerçek ise; aşkın olduğu yerde de reddetmenin olacağını bilmek gerekir, önemli olan reddedeceğiniz kişinin sizden vazgeçemeyeceğini bilmenizdir...