Erkeklere ne zaman ve neden SMS atmamalısınız?

Sevgilinizle kısa mesajlaşmalarınız ilişkinizi istemediğiniz noktalara götürebilir. İşte kısa mesaj göndermeden önce tekrar düşünmeniz gereken zamanlar..

* İlk buluşmadan hemen sonra kısa mesaj göndermeyin. Randevudan hemen sonra göndereceğiniz istekli bir mesaj sizin peşinize düşme hevesinin azalmasına neden olabilir.

* Keyifli bir akşam yemeğinde birkaç kadeh içtikten sonra arkadaşlarınızın gazına gelip mesaj atmayın. Mesajınız üzgünseniz kırıcı, mutluysanız abartı olabilir. Ayrıca, onun ruh hali bu tür hareketleri kaldıracak durumda olmayabilir.

* Ona kızgın olduğunuz zaman hemen parmaklarınız çalışmasın. Önce düşünün, sonra sakin bir zamanda sorunlarınızı sms ile değil yüz yüze konuşun. Unutmayın, sınırlı karakter sayısı hem size hem cebinize zarar verebilir.

* Espiri yapmak için sms göndermeyin, iyi niyetle gönderdiğiniz mesajdaki bir kelime istemediğiniz sonuçlar yaratabilir. Esprilerinizi sizi birbirinize daha da yakınlaştıracak yüz yüze görüştüğünüz zamanlara saklayın.

* Sürekli kısa mesaj göndermeyin.. Bu sizi merak etmesi ve araması gibi bir olasılığı ortadan kaldırır. Bırakın sesinizi duymak için sizi merak etsin.