Sevgiliniz hakkında bir türlü karar veremiyorsunuz. Acaba çapkın bir kurt mu, romantik bir kuzu mu?

Bir günü bir gününe uymuyor. Birlikte yaşlanacağınız, çoluk çocuğa karışacağınız erkek mi, yoksa sizinle bara gittiğinde bile hangi kadına bakacağını mı şaşırıyor?
Okuyun ve hangisi olduğuna karar verin. Sizden gerçekten hoşlanan erkek ise, sizi insan olarak çekecektir.
Gününüzün nasıl geçtiğini öğrenmek için araması ve ailenizle tanışma fırsatı geldiğinde arkasına bakmadan kaçıp gitmemesi iyiye işarettir.
Kurdu kuzuya çeviren kadınlar!..
Bir playboy, çok rahat olduğu ve yanında maskesini çıkarabildiği bir kadın bulduğunda, daha önce hiç başına gelmemiş bir durumla karşılaşır: Aşk! Bu playboyluk yıllarının sonu demek olabilir, bu durumda arkadaşlarına şakayla karışık "Abi ben bıraktım karı kız işlerini artık, bu hatundan vakit mi kalıyor ki!" diyecektir.
Ya da iflah olmaz çapkınınız, hissettikleriyle nasıl başa çıkacağını bilemediğinden pılını pırtını toplayıp tabanları yağlayacaktır.
Hiçbiri mükemmel değil
Genellikle çapkın erkekler, çok da eğlenceli olurlar ve bir kadını nasıl mutlu edeceklerini (kısa süreli de olsa) en iyi onlar bilirler.
Bu erkeklerle olmamanız gerektiğini bile bile, cazibelerine kapılıp kısa süreli bir aşk uğruna aylarca gözyaşı dökmeniz son derece mümkün.
Böyle bir erkekle karşı karşıya olduğunuzda kendinize karşı dürüst davranın: Eğer seks yaptıktan sonra size sarılarak uyuyacak ya da sizinle daire tutacak bir erkek arıyorsanız, çözümü başka birinde arayın. "Kendime aşık edeceğim, köpek olacak!" diye hırs yapmanın da alemi yok.
Gerçekçi olun. Uslanacak erkek var, evlendikten sonra bile uslanmayanı var. Ama şunu da unutmayın ki, hiçbir erkek mükemmel değil!
En vefalı erkek bile kırk yılın başında doğum gününüzü unutabilir, erkek arkadaşlarıyla içmek için sizi ekebilir.
O kadar kusur kadı kızında da olacak artık!
Çapkın kurtlar...
Bu erkekler, tabii ki kalıcı değillerdir. Eğer sizden daha genç, daha seksi veya daha zenginini bulursa "Merve, söylemesi çok zor ama birbirimiz için uygun olduğumuzu düşünmüyorum" demek onun için iki dakikalık iş sadece!

Vefalı kuzular...
Bu erkekler, erkek arkadaşlarıyla playstation oynamak yerine sizinle buluşmaya gelirler, aile yemeğinden sizin için erken ayrılırlar. İçtenlikle böyle davranan (sadece seks istediğinde değil) bir erkek bulduğumuzda, kesinlikle kalıcı demektir.
Hangisi olduğunu nasıl anlarsınız?
"Kurt mu, kuzu mu nerden anlayacağım! Burası da hayvanat bahçesine döndü kardeşim!" diye yakındığınızı duyar gibiyiz. Aslında çok doğru bir noktaya parmak bastınız!
Çünkü etrafınız gerçekten de vahşi hayvanlarla çevrili. "What’s O a Man’s Mind" (Aklından Ne Geçiyor?) kitabının yazarı Geoff Barker’a göre, tersini kanıtlayana kadar her erkeğin çapkın olduğunu varsaymak en güvenlisidir.
Tecrübeli çapkınları ayırt etmek gerçekten zor olabilir ama ipuçlarını iyi takip ederseniz onun maskesini düşürebilirsiniz. Sahte romantik tavırlarını anlamanız çok önemli.
Çapkın erkek, istediğini alana kadar sizi iltifatlarla bombardımana tutacak. Kapıyı sizin için tutacak, hesabı ödeyecek ve "Duygu, hayatım, sana çok bağlanıyorum sanırım" gibi saçma sapan cümleler sarf edecektir.