Sevgililer Günü'nde yapmanız ve yapmamanız gerekenler!

0126february14liwa1 - Sevgililer Günü'nde yapmanız ve yapmamanız gerekenler!Eğer sevgisinden eminseniz özel günleri değil de sizi önemsemesini tercih etmelisiniz. Yine de Haftasonu olması itibariyle bu Sevgililer Günü'nü birkaç etkinlikle değerlendirebilirsiniz.


Seksi iç çamaşırları alın!

Kendinize o vitrinde beğendiğiniz iç çamaşırını bir an evvel satın alın. Ve Sevgililer Günü gecesinde en seksi kokunuzu sürerek sevgilinizi baştan çıkarın! Bu aşk gününde sınır yok!


Unutmayın o bugünde bir erkek!

Sevgiliniz romantik bir erkek olabilir ya da olmayabilir... Bugünün ambiansında ondan sizin kadar romantik olmasını beklememeniz ilişkinizin gidişatını değiştirecek bir krizi önleyebilir. Yine de olağan sevgi gösterileri beklemek tabii ki hakkınız. Sevgilinizden isteyiniz!

Geceyi kız arkadaşlarınızla geçirmek!

Yalnızsanız ya da sevgiliniz varsa bile o günün keşmekeşinde kız arkadaşlarınızla gideceğiniz bir yemek ardından sinemanın keyfine inanamazsınız!

Bugün onu üzmeyin! Olur mu?

Bugün sevgilinize iyi davranın. Onu tüm kötü özelliklerinden dolayı eleştirebileceğiniz 364 gün daha varsmile - Sevgililer Günü'nde yapmanız ve yapmamanız gerekenler!

Seni seviyorum mu! Çok klasik!

Bu aşkın en orjinal yanı siz olun ve o gün ona aşkınızı en orjinal biçimde anlatın! Durun! Bir not kağıdına yazılan şiir 1300’lü yıllarda kaldı... Size önerimiz geçici de olsa adını bu özel gün için dövme yaptırabilirsiniz.

Kalpli kıyafetlerinizi n’olur giymeyin!

Kalpli kıyafetlerinize neredeyse kalpli aksesuarlarınız da dahil... Mevsim itibariyle çiçek desenlerinden ve çiçekli aksesuarlardan da uzak durmanızın beraberinde biz romantizmi simgeleyen inciyi beğenerek öneririz


İkiniz sağlık için birarada olun!

Bugünü bir kan merkezine giderek ve ihtiyacı olan bir kişinin belki de hayatını kurtaracak olan kan bağışı yaparak geçirmek eminiz sizin için de en kalpten birlikteliklerdendir.

Kendi sevgililer gününüzü yaratın!

14 Şubat... Evet... Kutlamaları sevenler için güzel bir tarih ama bizim önerimiz aşkınıza ayıracağınız bir haftasonu tatilini kutlama ilan ederek diğer aşıkları kıskandırmanız.

Güle alternatifler üretin!

Bu seçeneğimiz de erkeklere... Gül kadar kırmızı ve seksi olan bir çiçek daha yok biliyoruz ama ona alternatifler düşünerek kendinizi özel kılmanız kalıcılığınızı artıracaktırsmile - Sevgililer Günü'nde yapmanız ve yapmamanız gerekenler!

Randevularınızı almayı sakın unutmayın!

Kuaför randevunuz ya da yemek rezervasyonunuz.... Erkenden kuru temizlemeciden alınacak elbiseniz... Ya da aylar öncesinden kiralamayı planladığınız filmi almak için kısa bi yol... Programlı olmak size zaman kazandıracaktır.

Eski sevgiliyi aramak mı?

En yakın kız arkadaşınız sabahtan beri akşam ne giyeceği ve saçı konusunda konuşup duruyor... Bir romantizm bir telaş... Evet, onu kıskanabilirsiniz. Hatta bütün sevgililere kıskanan gözlerle bakabilirsiniz ama durun... Sakın eski erkek arkadaşlarınızı aramaya kalmayın. İnanın bugün onu istemiyorsanız 15 Şubat’ta da tüm kapılar ona kapalı olacak...