Kadın erkek ilişkileri hakkında çok şey okudunuz, çok fazla tavsiye dinlediniz. Peki ama hala ilişkinizde eksik giden birşeyler olduğunu düünüyorsunuz. Sevmenin yeterli olmadığının farkına vardınız. Şimdi ne yapmanız gerekiyor?

Neden Onu Seçtiğinizi Bir Kez Daha Dusunun.


Fazla efor sarfetmeden onu tam sizin istediğiniz gibi bir sevgili olmasını sağlamak çok da zor değil..Çıktığınız erkeğin o güne kadar tanıdığınız erkekler arasında en iyisi olmasını istiyorsanız, öyleymiş gibi davranmak en bilindik yöntemlerden biridir. "muhteşem öpüyorsun"veya "gerçekten harikasın" gibi cümleleri sık sık kullanın. Diğer konularda olduğu gibi ego konusunda da dikkatli davranın. Bir sürü eksiği olabilir ; ama bunlardan bahsetmeden önce onu seçmenizin nedenlerini hatırlatmalısınız. Onda gerçekten beğendiğiniz beş şeyi düşünün: Gözleri mi ? nazikçe dokunan elleri mi? parlak zekası mı ? bir liste yapın ve bunu ona söyleyin.
Herzaman önce artılardan bahsedin, eksikleri sonra tartışın. Önce onun düşünce biçimlerini ele alıp onu mest etme yollarını arayın.
Yalancı Durumuna Düşmemeye Özen Gösterin
Erkekler ona aşık olduğunuzu bilmek ister. Çoğu zaman iyi bir söz yada ustaca yapılan bir övgü çok güçlü bir etkileyici olabilir. Onun hakkında konuşurken biraz abartsanız da, tamamen yalancı durumuna düşmemeniz lazım, yoksa ne kadar istesede inanamayacaktır.
Onu ne kadar çok özlediğinizi ona alışılmışın dışında, çok farklı bir yolla anlatın. Mesela e- posta yolunu deneyin. İsterseniz yatak odasının yollarını seksi mesajlarla doldurun.Herşeyi adı adım anlatmanız onu heyecanlandıracaktır.
Onu Bir Seks Tanrısı Olduğuna İnandırın
Bazı şeyleri anlatmak için kelimelere ihtiyacınız yoktur. Sevgilinize ateşli duygularınızı iletmeniz için kelimelerden çok vücut dilinizi kullanmanız daha faydalı olacaktır. Yüksek bir performans elde edbilmeniz için onun kendine olan güvenini kazandırmanız şarttır. Sizin için onunla birlikte olmaktan daha büyük bir mutluluk olmadığını bilmek onu cesaretlendirecektir.
Egosunu incitmemeye çalışın...
Unutulmaması gereken bir nokta daha var. Erkeğinizin egosunu incitmemeniz çok önemlidir. Doğru zamanlarda doğru sesleri çıkartmak, ona cesaret vermek, iyi işler yaptığında onu ödüllendirmek bunları hepsi mükemmel bir erkek yaratma teknikleri arasında. Diplomatik bir kadın bunları kullanrak her istediğini elde edebilir. Tabii bu erkeğin bütün kötü alışkanlıklarını kaybolacağı anlamına gelmez. Ancak bazı alışkanlıklarını o farkına bile varmadan değiştirebilirsiniz. Bu biraz da sizin becerinize bağlı.