Her kadın ilişkinin temel kurallarını bilir. Bunların başında, erkek arkadaşınıza eski sevgilinizden söz etmek yerine, yatakta ne kadar harika olduğunu söylemek geliyor tabii.95726p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPIN

Arkadaşlarıyla birlikte maç izlemek

Bir tatil gününde sevgiliniz ve arkadaşlarıyla koltuğa yayılıp saatlerce, sıkılmadan maç seyretmeniz ne kadar uyumlu ve rahat biri olduğunuzu gösterir. Ayrıca, onlarla yakınlaşma çabanızdan dolayı sevgiliniz size minnettar kalacaktır.

95727p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPMAYIN

Erkeksi davranmak

Maç izlerken yüksek sesle tezahürat yapmaktan, bardakları sertçe tokuşturmaktan ve aşırı şakalar yapmaktan kaçının. Bunu en basit şekliyle şöyle açıklayabiliriz; bir erkeğin, kendisine arkadaşlarını anımsatan bir kadına karşı cinsel çekim hissetmesini bekleyemezsiniz.

95728p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPIN

Sevdiği organizasyona bilet almak.

Tuttuğu takımın bir maçına ya da hayranı olduğu grubun konserine bilet almanız sizi onun gözünde düşünceli ve yaratıcı yapacak.


95729p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPMAYIN

Kolaya kaçıp kazak hediye etmek.

Annesinin ona devamlı benzer şeyler aldığını aklınızdan çıkarmamalısınız. Sizi annesine benzetmesini istemeyeceğinize eminiz.

95730p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPIN

Konuyu kısa mesajlarla anlatmak.

Mesajınızda “Geçen gece harikaydı. Bu gece tekrar görüşmeye ne dersin?” yazın. Yazdıklarınızın kısa ve kışkırtıcı olması sizinle daha çok ilgilenmesini sağlayacaktır.

95731p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPMAYIN

İki cümleden uzun içeriği olan mesaj yollamak.

Erkekler, mesaj yollamayı iletişim kurmanın en kısa yolu olarak görür. Sizin yolladığınız romanı okumak istemeyeceğinden emin olabilirsiniz.

95732p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPIN

Kolyenizi unutmak.

Evinden çıkarken arkanızda küçük altın bir kolye bırakın. Kolyeyi her gördüğünde sizin de altın kadar değerli olduğunuzu düşünecektir.

95733p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPMAYIN

Banyosunda diş fırçası bırakmak.

Banyosundaki sahipsiz bir diş fırçası yakınlaşmak için gereğinden hızlı hareket ettiğinizin bir göstergesi olabilir. Bu da onu korkutur.

95734p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPIN

Hızlı bir öpücük vermek

Sokakta yürürken ya da arkadaşlarıyla hep beraber otururken koluna girin veya yanağına küçük bir öpücük kondurun. Bu davranış hem kendini mutlu hissettirecek hem de onu gururlandıracaktır.


95735p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPMAYIN

Ona yapışmak.

Erkekler toplum içinde olduklarından biraz daha sert gözükmek isterler. Devamlı kucağında oturup, ilgi isterseniz bundan mutlaka rahatsız olacaktır.

95736p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPIN

Şık ve seksi bir iç çamaşırı giymek.

Beyaz ya da pastel tonlarda iç çamaşırları giymeniz, görünüşünüze özen gösterdiğinizi düşünmesini sağlar. Böylelikle hem sizi çekici bulur hem de feminen ve masum gözükmeye devam edersiniz.

95737p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPMAYIN

Çıkarması zor olan iç çamaşırı giymek.

İddialı ve frapan iç çamaşırları görünüşte çok çekici olabilir. Ama sevgiliniz onları çıkarmaya uğraşırken çok meşgul olacağından ne kadar seksi olduğunuzun farkına bile varamayacaktır.


95738p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPIN

Ev yapımı bir şeyler götürmek.

Pastaneden hazır bir ürün almak yerine, ev yapımı bir kek götürmeniz bu buluşmaya ne kadar önem verdiğinizi gösterir. Ayrıca annesi, oğlunun kız arkadaşının hamarat olmasından dolayı çok mutlu olacaktır

95739p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPMAYIN

Pahalı bir hediye almak.

İlişkiye yeni başladığınız erkek arkadaşınızın ailesini ziyarete giderken kristal bir kase ya da pahalı bir içki almayın. Bu, ev sahibinizi tedirgin edebilir.


95740p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPIN

Deniz kenarına ya da dağa gitmek.

Sörf ya da snowboard gibi macera temalı aktivitelere katılın. Adrenalin akışı aranızdaki bağı güçlendirecek ve birlikte eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

95741p - Akıllı sevgili kılavuzu


BUNU YAPMAYIN

Oda-kahvaltıyı seçmek.

Taze kruvasan eşliğinde sohbet etmek size romantik gelebilir ama bu tip antikalaşmış programlar erkekleri gerçekten sıkar.