"Şu gezmelerimizden kısalım da biraz tasarruf edelim" diyerek eve mi kapandınız? Sevgilinizle gezip eğlenmek için beğendiğiniz ayakkabıları almadınız mı? Üzülmeyin para harcamadan eğlenmenin yöntemlerini uygulamaya başlayın!
trans - Sevgilinizle yapabileceğiniz 10 ucuz ve eğlenceli şey
Artık duymaktan sıkılmış olabilirsiniz ama ekonomik krizin etkilerini maalesef hayatımızın her anında giderek daha çok hissediyoruz. Ama bu yüzden sevgilinizle eve kapanıp televizyon karşısında vakit öldürün de demiyoruz. Siz en iyisi pahalı olmayan ve eğlenceli aktivite önerilerimizi okuyun. Üstelik bu öneriler aşkınızı tazeleyecek ve heyecan katacak...


1- Güzel yemek ve tatlı tarifleri olan bir internet sitesinden tarifler edinin. Alman mutfağından İspanyol mutfağına kadar pek çok seçim bulabilir, diyet yemeği dahil her tür yemeğin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bu yemekleri ister sevgilinize hazırlayıp ona güzel bir gün yaşatabilir ya da birlikte yapmayı deneyerek mutfakta eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.

2- Sevgilinizi evinizde düzenleyeceğiniz oyun gecesine çağırın. Örneğin Twister ile iki kişilik sonsuz eğlenceye hayır diyeceğinizi düşünmüyoruz. Değişik bir ön sevişme şekli denemenin kime, ne zararı olur ki?

3- Tako yapmak için gerekli olan tüm malzemeleri marketten satın alın ve evde başbaşa geçireceğiniz küçük bir Latin gecesi düzenleyin. Yemeğin içeriği için domates, avokado, et ve peynir almanız yeterli olacaktır. Bir de iPod'unuza kalp atışlarınızı hızlandıracak Latin şarkıları eklediniz mi, tamamdır. Belki ona küçük bir dans şovu yaparak geceyi unutulmaz kılabilirsiniz.

4- Arkadaşlarınızın verdiği partileri kaçırmayın. Her ne kadar partiye gelirken kendi içkinizi getirmeniz söylense de, bir şişe götürmeniz yeterli sayılır. Çünkü parti sahibi zaten her ihtimale karşı stok yapmış olacaktır.

5- Birbirinize video oyunları öğretin. Siz eski usul bilgisayar oyunlarınızdan, o da PlayStation'ın erkeksi oyunlarından birkaçını size göstersin. Oyuna başlamadan önce seksi bir iddiaya girmeyi de ihmal etmeyin. Kazanan vücut masajı ya da mum ışığında bir banyo seansını hak etsin.

6- Birkaç yıl önce eğlence hayatının gözdesi olan karaoke barlar hâlâ popülerliğini koruyor. Kolunuza erkek arkadaşınızı takarak kalabalık bir barda ona şarkı söylemenin zevkini yaşayın. Sahneye fırlayın ve ne kadar eski olsa da en sevdiğiniz şarkıyı onun gözlerinin içine bakarak söyleyin. Hatta onu ikna edebilirseniz düet bile yapabilirsiniz!

7- Havalar tam anlamıyla ısınmamış ve buzlar erimemişken onu buz pistine götürün. Aşk Hikayesi (Love Story) filmindeki favori sahnenizi gerçeğe dönüştürün. Kaymayı beceremeyip düşseniz bile çok eğleneceğinizi garanti ediyoruz.

8- Her pazar akşamı yemekten sonra saat 22:00 seansında film izleme düzeninizi bozun. Bazı sinemaların hafta sonu gündüz seansları akşamkilere oranla daha ucuz olur. Rutininizi bozarak filme erken saatte gidin ve sonrasında yemeğinizi yiyin.

9- "Tatil gelse de yazlığa gitsek" hayalini hemen hemen hepiniz kurmuşsunuzdur. Güneydeki sahil kasabalarına gitme furyası yüzünden yazlık evler popülaritelerini yitirdi. Bir değişiklik yapın ve artık örümcek ağı bağlamış evinizi temizleyin. Şömineyi yakın ve romantik dakikalar yaşayın. Eğer yazlık eviniz yoksa üzülmeyin; size anahtarını verecek bir arkadaşınız elbet vardır, öyle değil mi!

10- Çocuklar gibi eğlenmek için lunaparka gidin. Ama hafta sonu erken bir saatte gidin iri çocuklarla kuşatılmadan eğlenmek için bolca zamanınız olsun.