Sinemaya gitmekten ve kafede yemek yemekten çok hoşlanıyorsunuz ama garanticiliği bırakıp biraz yaratıcı olursanız hem daha çok eğleneceksiniz hem de ilişkiniz heyecan kazanacak. İşte zevkinize ve karakterinize uygun farklı ve yaratıcı randevu alternatifleri...trans - Monotonluğa karşı renkli buluşma alternatifleri
Sıklıkla alışveriş yaptığınız sitelere girdiğinizde, açılış sayfasında ilginizi çekebilecek önerilerle karşılaşırsınız. Çünkü o site, daha önce yapmış olduğunuz aramaları hafızasına alarak, karşınıza hoşunuza gidecek başka şeyler çıkarır.

Böylesine güzel bir satış tekniğini görünce de aklımıza şöyle bir şey geldi: Neden aynı metodu aşk hayatınıza da uygulamayasınız ki? Bu eğlenceli yazıda, ürün önerileri anlayışını ilişkilere nasıl uygulayabileceğinizi göreceksiniz.

Örneğin bir DVD kiralama sitesine girdiniz diyelim. Mesela Notebook (Not Defteri)'ni kiralıyorsunuz. Sistem anında sizin zevkinize göre olan filmleri hafızasına alıyor. Siteyi bir daha ziyaret ettiğinizde size bu bilgiler ışığında beğenebileceğiniz filmler öneriyor. Eğer kiraladığınız ilk filmden hoşlandıysanız bu önerilere de bayılıyorsunuz.

Buluşma önerilerimiz de aynı şekilde çalışıyor: Yapmaktan hoşlandığınız şeyi seçin ve sonra aynı zevke hitap eden alternatifi deneyin!

YENİ FİKİR: Farklı aktiviteler sevgilinizin değişik yönlerini görmenizi sağlayıp ilişkinizi sıradanlıktan kurtarır.