Aşkı bulmak yeterince zorken onu dile getirmek neden daha zordur?

'Seni seviyorum' dediğinde ne cevap vereceksiniz?

Elbette tüm erkekler 'ben de seni seviyorum' cümlesini duymak isterler. Daha sonra güzel bir öpücük ve sonsuza uzanan bir aşk hikayesi…

İşin aslı öyle olmayabilir.

Eğer duygularınızdan emin değilseniz o anın büyüsüyle sevdiğinizi söylemeyin. Açık olun, onu kırmadan gerçekten neler hissettiğinizi anlatın. Bunu 'seni seviyorum'un hemen ardından yapmayın. Eğer aynı şekilde cevap veremiyorsanız o anları ona gülümseyerek, sarılarak değerlendirin.

Bir hatırlatma: Aşık olmayabilirsiniz, fakat duygularınız var değil mi?

'Seni seviyorum' dediğinde ne yapacaksınız?

Bu aşama daha önemlidir. Çünkü duruma hakim olmanız gerekir. Eğer seks yapma telaşı varsa bu büyülü iki söz geçerliliğini yitirir. Emin olmalısınız.

Romantizm yaşamanız kabul edilir ve desteklenir bir tepkidir. Romantik bir öpüşme, ellerini tutmanız hak ettiğiniz ve hak ettiği şeyler… Zaten onun aşkına aynı heyecanla cevap verebiliyorsanız ne yapacağınızı düşünerek kaygılanmanıza gerek yok.

'Seni seviyorum' dediğinde ne yapmamalısınız?

En başta ağlamak! Duygularınız çok yoğun olabilir , fakat zaten ağlama karşısında ne yapacağını şaşıran bir erkeğe bu tepkiyi verirseniz onu korkutursunuz. Hemen evlilik, aile gibi ciddi konulara da kesinlikle girmeyin. Aşkınızın tadını yaşadığınız günde çıkarın.