Sevgili Dostlarım, bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü! Öncelikle bu özel günümüzü kutluyor ve kadın olmanın keyfini yaşayacağınız bir ömür geçirmenizi diliyorum.


Yıldönümümüz Kutlu Olsun!
Ancak bugünün benim açımdan bir özelliği daha var. MSN Kadın 8 Mart 2009 yılında yayına başladı ve ben sizinle o gün bu köşede buluştum. Bunca yılı geride bıraktık ve sizinle büyümekten, sizinle değişmekten, çoğalmaktan sonsuz keyif ve mutluluk duyuyorum.

İnsanların hayatlarında bazen bir dostları, şanslılarsa birkaç dostları ve en iyi şartlarda bir yol arkadaşları olur. Ben dönüp sizinle kurduğumuz iletişime, yürüdüğümüz yola, sizden gelen mektup ve mesajlara bakıyorum ve milyonlarca dosta sahip olduğum için şükrediyorum.

İlk günden bugüne kadar beni hep bağrınıza bastınız. Dostluğunuz, sevginiz benim için çok kıymetli ve size karşı hep daha çok sorumluluk duymama, kendimi geliştirmeme neden oluyor.

Sizin gözlerinizden sizin yaşamlarınıza tanık oldum, sizinle başka hayatlar keşfedip yeni bakış açıları edindim. Birlikte hep geliştik ve yol aldık. Sizden aldığım birbirinden güzel mesajlar, mektuplar bazen en kötü anımda ayağa kalkmama sebep oldu.

Bugün 8 Mart 2012 ve sizinle yürümeye, paylaşmaya, bu büyük aileyi sımsıcak duygularla sarmaya devam ediyoruz.

Dilimin döndüğü, kalemimin yazdığı, ömrümün yettiği yere kadar sizlerle olmayı diliyorum. Siz benim yol arkadaşlarımsınız ve sizinle yürümekten büyük mutluluk duyuyorum. Daha nice yıllar buradan birbirimizin yüreklerine dokunabilmek umuduyla…

Dünya Kadınlar Günümüz ve Yıldönümümüz Kutlu Olsun! Sizi tüm kalbimle seviyor ve tek tek kucaklıyorum.

Candan Ünal