14 Şubat Sevgililer Günü için erkek arkadaşına veya eşine ne hediye alacağını düşünen kadınlara harika önerilerimiz var.

21001 - Sevgililer Günü İçin En Romantik Hediyeler
14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Bazı kadınları büyük bir telaş sardı bile. En güzel hediye benim hediyem olsun diyen çok.

Erkeğinize sevgi dolu mesajlar vermek istediğinize eminiz. Bunu hediyeniz aracılığıyla yapmak isteminiz de çok doğal. Seçenekleriniz arasında neler var peki?

O en çok neyi seviyorsa onu alın. Onu kendinize benzetmeye çalışmayın. Onun içinde mutlu olduğu kıyafetleri alın mesela, ama içinde tutkunun rengi kırmızı da olsun.

37704 - Sevgililer Günü İçin En Romantik Hediyeler
Gömlek
O çok zeki olabilir, yakışıklı ve sempatik de. Fakat itiraf edin aynı zamanda çok da dağınık biri. Gardırobuna baktığınızdaki o karmakarışık görünütüyü hatırlayın!

Tam ona göre bir hediyemiz var. Kırmızı, beyaz kareli bir gömlek. Hem kareli olduğundan ütü yapması da gerekmiyor!

37705 - Sevgililer Günü İçin En Romantik Hediyeler
Termos ve kravat
Sabah kahvesini evde içecek vakti olmayabilir, bunun çözümü kurtarıcı termoslarda. Kıyafetiyle uyumlu olması içinse kırmızı ve lacivert çizgili formda bir kravat almanız önerimiz. Hem bu ofistekilerin ona bakış açısını da değiştirebilir.

37706 - Sevgililer Günü İçin En Romantik Hediyeler
Pijama
Onun etrafta dağınık bir şekilde dolaşmasını engelleyin. Uzun pijamalara alışmasını sağlayın. Erkeklere çok yakışan kareli bir pijama altı var hediye sepetimizde. Mavi, kırmızı ve beyaz renklerinden oluşan koton bir pijama altı. Üstelik bu parçanın arkada ve yanlarda cepleri de var, onun için kullanışlı olacağı garanti.

37707 - Sevgililer Günü İçin En Romantik Hediyeler
Taşınabilir hoparlör
Evet, sırada muhteşem bir hediye önerisi var. Size sevgi dolu sözcükler söylemiyor ve aşk şarkıları dinletmiyor mu?

Hepsini öğrenecek! Çünkü hediyeniz sayesinde gittiği her yere sesinizi ve sizin sevdiğiniz şarkıları götürebilecek. Ayrıca Blackberry ve İphone bağlantısı da var.

37708 - Sevgililer Günü İçin En Romantik Hediyeler
Hediye paketi
On'a biraz 'romantik olma' dersi verme zamanı geldi. Şekerlerden oluşan bir paketin ile sizi ne kadar mutlu ettiğini ona gösterin. Gösterin ki, size zaman zaman böyle jestler yapsın.

37709 - Sevgililer Günü İçin En Romantik Hediyeler
Spor ayakkabı
Sıradan bir spor ayakkabı değil, New Balance söz konusu. Bizce, erkeklere bu ayakkabılar ayrı bir hava katıyor.

Daha karizmatik, daha tarz görünmelerini sağlıyor. Biz, günün anlam ve önemine uygun bir renk seçtik, karar sizin.

37711 - Sevgililer Günü İçin En Romantik Hediyeler
Önlük
Şaşırdınız mı? Biraz da onlar yapsın, öyle değil mi? Sevgililer Günü'nde mutfakta vakit geçirmek istememeniz çok doğal.

Ona artık mutfakla ve diğer işlerle ilgilenmesinin zamanının geldiği mesajını verin. Nasıl mı? Ona kot kumaşından bir mutfak önlüğü alın.