Türk kadınının bu şekilde kötü olması türk erkeklerinin başka ülkeden kadınlarla evlenmesi çünkü kadınlar türk kadınları çirkin ve kıskanç oldukları için onlarla evlendiğini düşünüyorlar türk erkekleride bunu doğruluyor.

Türk kadınları saçlarını sarıya boyatıp gözlerine mavi lens takıp avrupalı kadınlar gibi olmaya çalıştıklarını düşünüyorlar. Ayrıca birçoğu bizim kıskanç ,........., olduğumuzu söylüyorlar. Birçoğumuz yabancı müzik dinlediğimiz ve film izlediğimiz için onlar gibi olmaya çalışıyormuşuz.Bazı kadınlarımız çok güzelmiş ama birçoğumuz çirkinmiş. Birçoğumuz kıllıyımış (bodyhair ) ter kokanlarımız varmış.

Hem islamda olup hemde erkeklerle fingirdeyenlerimiz varmış Ayrıca birçoğumuz ingiliz rus ve yunan kadınları acayip kıskandığımızı sanıyorlar.

Birçoğumuz güzel çirkin farketmeksizin kendimizi angelie jolie-kraliçe olarak görüyormuşuz ve yabancı kadınları sevmiyormuşuz çünkü erkeklerimiz almışlar
ayrıca bazı kızlar yabancı ülkeye gidince malum şeyler yapıyormuş erkeklerle sonrada evlenelim diyormuş ailemle tanıştırayım diyormuş bunun üzerine adamlar kaçıyormuş.
evlendikten sonra ve çocuk olduktan sonra herkes şişmanlıyormuş obez olan kişi çokmuş :O

Paraya çok önem veriyormuşuz

Bizleri devamlı yunan ve rus kadınlarıyla karşılaştırıp düşük gösteriyorlar. Daha sonra eğer erkekler bizi güzel olduğumzu fslan söylemesse hemen kavga çıkarıyormuşuz bilerek bazı giysiler giyiyormuşuz çünkü kıskanmalarını istiyormuşuz.
Burnumuz çok büyükmüş :P çok erkeksiymişiz

çok çocuksu olanlarımız varmış pek birşey bilmiyormuşuz o kadar kötü şeyler varki ergen kezbanların olduğunu biliyoruz
alıntıdır