Mutluysanız
* Anlaşılmaz bir biçimde Brad Pitt, George Clooney, Justin Timberlake veya Johnny Depp hayranlığınız sona erer.

* Gün boyunca sürekli onun ne kadar çekici ve etkileyici bir erkek olduğunu düşünüyor ve onu özlüyorsanız...

* Onu arkadan görünce, çocuk gibi sevinip, içinizden gözlerini ellerinizle kapatmak ve muzip bir sesle "Bil bakalım ben kimim?" diye sormak gelir.

* Sebepsiz yere onunla ilgili detaylar öğrenmeye çalışırsınız. Lisede yüzme şampiyonu olduğunu veya üniversitede en çok ekonomi dersini sevdiğini, bir ailesi bir de siz bilirsiniz.

Öyle tatlı ki..

* Kredi kartlarınızın ekstresi geldiğinde, daha önce spor kıyafetlere, müzik CD'lerine verdiğiniz parayı, seksi iç çamaşırlarına ve parfümlere verdiğiniz görürsünüz.

* Ona komik bir takma isim bulursunuz.

* En kötü fıkrasına deli gibi gülersiniz.

* Asla affetmeyeceğinize yemin ettiğiniz eski sevgilinizle karşılaştığınızda, hiçbir kızgınlık hissetmeden hatırını sorarsınız.

* Araba plakasında isminin baş harflerini hemen fark edersiniz.

* Bütün arkadaşlarınıza onun hakkında çeşitli şeyler anlatırsınız, anlatılan bir hikayenin sonunda, "Öyle tatlıdır ki, anlatamam" diye eklemeyi de unutmazsınız.

* Hafta sonu programını sormak için iki sayfalık bir elektronik posta hazırlayıp, onu arkadaşlarınıza okutursunuz.


Ve rüyalar

* Aynı eğlence mekanında bulunduğunuzu fark ettiğinizde, ilgisini çekmek için dans gösterisi yaparsınız. Yorgun olup, eve gideceğini söyleyince aniden siz de yorulduğunuzu fark edip, mekandan ayrılırsınız.

* Yatağa girdiğinizde, onun uyurken ne giydiğini ve o anda yalnız olup olmadığını düşünürsünüz. Rüyanızda onu görürsünüz.