1)Barda görüştüğünüz erkek, bar sandalyesinde ayak parmakları içe doğru oturuyor. Bu ne anlamına gelir?
Onu sinirlendiriyorsunuz.
Sizden bir şey saklıyor.
2)Buluşmanın sonunda ayrılmak üzere, kapınızın önünde duruyorsunuz. Sizi öpmek istediğini nasıl anlarsınız?
Başını sağa veya sola yatırır.
Dudaklarına dokunmaya başlar
3)Bir buluşmada, bir aydır birlikte olduğunuz sevgiliniz: "Son zamanlarda işlerim çok kötü gitmeye başladı" diyor. Bu kelimeler ne zaman bir ayrılık mesajı içerir?
Bunları buluşmadan sonra, iyi geceler öpücüğüyle birlikte söylerse…
Sizi dışarı çıkarmak için almaya geldiği anda…
4)Birlikte bir kafede oturuyorsunuz ve sevgiliniz, ellerini avuçları yerde, masanın üzerinde tutuyor. Bu duruş ne anlama gelir?
Kontrolü elinde tutmak istiyor?
Konuşmak istemiyor
5)Orlando Bloom a tıpatıp benzeyen biri yan masanızda oturuyor. Sizden etkilendiğini gösteren ipucu ne olabilir?
Ne zaman bardağınızı masadan kaldırırsanız, o da bardağını masadan kaldırıp, ağzına götürür.
Bakışlarını yakaladığınızda size gülümser.cevapppp:Test Sonucu:
Erkekleri iyi okuyabiliyorsunuz. Erkeklerin mesajlarini o kadar iyi yorumlarsiniz ki, bir erkek radari olabilirsiniz. Örnegin, ayrilmadan once bir dahaki bulusmaniz hakkinda konusurken, islerinin yogunlugundan ve karisikligindan bahseden bir erkegin, sizinle gorusmeye niyeti olmadigini anlarsiniz.
Bulusmadan sonra, kapinin onunde dikilirken basini bir yana yatirarak size bakan erkegin de mesajini acikca alirsiniz. Bir sey istediklerinde baslarini ayni sekilde tutan cocuklari hic unutmadiginiz icin, sevgilinizin de sizden duygusal anlamda bir sey bekledigini bilirsiniz, Vucut Dili Arastirma Enstitusu Baskani David B. Givensa gore, hayattaki degisik durumlar arasinda cok kolay baglanti kurarsiniz, o yuzden sevgilinizin mesajlarini okumak sizin icin zor degildir.
Ayni sey olumsuz davranislar icin de gecerlidir: Eger bir erkek sohbet sirasinda isminizi defalarca tekrarlarsa, sunu hatirlarsiniz: "Son defa ismimi bir is arkadasimin agzindan bu kadar fazla duymustum. Bana uzun bir hikaye anlatip, beni kandirmaya calismisti." Bunu anlamaniz, degerli zamaninizi yanlis erkeklerle harcamaniza engel olur.