"TTNet ADSL’den arkadaşlıkları pekiştirecek yepyeni bir kampanya :ÖnerKazan!

Bu kampanyada, hem arkadaşını TTNet ADSL ile tanıştıran hem de arkadaşı sayesinde TTNet ADSL ile tanışan arkadaşlar 5 YTL indirim kazanıyor. TTNet ADSL’le tanışanlar, başka arkadaşlarını da getirirse, kazanmaya devam ediyor. Kısacası TTNet ADSL kazandırdıkça kazandırıyor.

Katılmak çok kolay:

* ADSL abonesi iseniz, buraya tıklayın ve ilgili alana ADSL hizmet numaranızı girin. (ADSL numaranız, faturanızın sol üst köşesinde ‘hizmet no’ olarak yer alan ve 18 ile başlayın 10 haneli bir numaradır. ADSL numaranızı 444 0 375’i arayarak da öğrenebilirsiniz.)
* Açılacak penceredeki ilgili alana arkadaşınızın ADSL bağlatacağı sabit telefon numarasını girerek önerinizi yapın.
* Arkadaşınızın oturduğu yerde ADSL hizmeti varsa, kampanya için geçerli referans numarası size ve arkadaşınıza e-posta ile gönderilecek.
* Arkadaşınız bu referans numarasıyla Türk Telekom ofislerine giderek ya da internet üzerinden başvurarak aboneliği başlattığı zaman hem siz hem de arkadaşınız 5 YTL indiriminizi kazanacaksınız!

Ayrıca, arkadaşınız, TTNet'in birbirinden avantajlı diğer kampanyalarından yararlanabilecek. Yeni abone olan arkadaşınız da başka arkadaşlarını önererek 5 YTL kazanmaya devam edebilecek.

*5 YTL indirimi, arkadaşınız ÖnerKAzan referans numarasıyla TTNet ADSL abonesi olduğunda kazabileceksiniz.*Referans numarasının geçerlilik süresi, 31 gündür. *Bir fatura döneminde takvim ayı içinde), en fazla 3 arkadaşınızı önerek indirim kazanabilirsiniz. * ADSL abonelik başvurusu, telefon abonesi kişi tarafından yapılmalıdır.* Kampanya, TTNet ADSL altyapı olanaklarıyla sınırlıdır.