İnternete takılmadan, zorlanmadan bağlanmak için ‘İnternet Hızlandırıcı Vazelin’

4 25 1 - İnternet Hızlandırıcı Vazelin Krem ve Diğerleri

İnternet bağlantısının yavaşlığından yakınanlara şaşırtıcı bir ürün: “İnternet Hızlandırıcı OneWay Vazelin Krem”. Almanya’da %100 doğal ve organik formülle üretilen bu mucizevi vazelin krem ethernet ve modem kablolarına bolca sürüldüğünde veri akışını hızlandırıyor. 1 hafta sürede gözle görülür etki sağlayan İnternet Hızlandırıcı Vazelin, Türkiye’ye geldiği günden itibaren beri yoğun ilgiyle karşılaştı. Bilim adamlarını bile şaşırtan İnternet Hızlandırıcı Krem’in içeriğinde nanoteknolojiyle geliştirilmiş, elektrik akımını hızlandıran doğal bitki özleri bulunuyor.

İnternet kotam eridi bitti diye üzülmeyin! Kota Tutucu Takoz her derde deva!

3 28 1 - İnternet Hızlandırıcı Vazelin Krem ve Diğerleri

Kota sınırlı internet paketlerine abone olanları yakından ilgilendiren bir ürün geçtiğimiz günlerde “Kota Tutucu Takoz” adıyla piyasaya sürüldü. Kullanmadığı halde bağlantı kota hakkının kaybolup gitmesine anlam veremeyenlere çözüm sunmak için tasarlanan takoz, yüksek ısıda preslenmiş %100 gürgen ağacından üretilmiştir. Sınırlı sayıda satışa sunulan Kota Tutucu Takoz, modem bağlantı girişine yerleştirildiğinde kota akışını istenilen seviyede sınırlayarak kayıpları önlüyor.

Bağlantıyı zevkten uçuran Bebişoğulları Cezerye

1 66 1 - İnternet Hızlandırıcı Vazelin Krem ve Diğerleri

İşte düşük bağlantı hızından usananların derdine derman, şaşırtıcı bir ürün daha: “Bebişoğulları Cezerye”. Asırlardır erkeklerin gücüne güç katan, doğal ve besleyici ürünler sunan ünlü Bebişoğulları markası şimdi de internet bağlantıcı gücünü artıran Cezerye’yi piyasaya sundu. Bebişoğulları Cezerye, modemin üzerine yerleştirildiğinde yaklaşık yarım saat içinde bağlantı hızında gözle görülür artış sağlıyor.

Artık modeminizin ‘kaldıramayacağı’ hiçbir site yok! Ultra Power Up - Performans Artırıcı Modem Yağı

2 55 1 - İnternet Hızlandırıcı Vazelin Krem ve Diğerleri

İnternette bir film indirmek günlerinizi mi alıyor? Ikına sıkına açılan ağır sitelerden bıktınız mı? O zaman modeminize güçlü bir performans artırıcı yağla bakım yapmanın vakti gelmiş demektir. Norveçli balıkçılar tarafından geliştirilen Ultra Power Up Modem Yağı, modeminizin performansını yükseltirken veri tüketiminde de tasarruf sağlamanıza yardımcı olacak. İnternette hemen hızlanmak istiyorsanız Ultra Power Up’tan az miktarda modeminize dökmeniz yeterli. Sağladığı üstün performansı kısa sürede hissedecek ve bu etkili üründen vazgeçemeyeceksiniz.
{ Türk Telekomun hizmetlerini iğneleyen çok güzel bir yazı olmuş }